Kombi wersja L brac czy nie pakiet NAV o to jest pytanie

forum użytkowników modelu Optima
robert-km
Posty: 90
Rejestracja: 09 paź 2017, 00:03
model samochodu: Kia Optima GT 2017 Sedan
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kombi wersja L brac czy nie pakiet NAV o to jest pytanie

Post autor: robert-km »

Jeżeli chodzi o jakość audio, to tak jak koledzy wspominali: bardzo ważne jest źródło.
  • Bluetooth - używam na krótkich przejazdach - słaba jakość, na plus sterowanie z kierownicy i wyświetlanie obecnie granego utworu
  • Pendrive - raczej nie używam, bo nie trzymam już plików audio - w przypadku FLAC świetna jakość audio, okładki albumów, całkiem wygodne przeglądanie
  • Android Auto - używam najczęściej - świetna jakość audio (używam tidal hifi), na ekranie można wybrać pobrane wcześniej pliki i bibliotekę lub wyszukiwanie głosowe google assistant piosenki/autora/albumu
  • Wejście line in - tutaj wiele zależy od źródła - generalnie dla niektórych typów muzyki wolę podłączyć V30 pod jacka, bo telefon ma dobrego DACa, ale w przypadku innych telefonów nie polecam tego rozwiązania - brak możliwości sterowania (poza głośnością)
Niezależnie od tego jaki sposób grania wybierzesz - nie licz na żaden mocniejszy bas w tym zestawie. Moim zdaniem brzmi świetnie, ale nie każdy lubi taki typ grania.
Optima GT 2017 sedan, biała perła
Wolan86
Posty: 133
Rejestracja: 31 gru 2018, 13:38
model samochodu: Optima L 2019 1.6 T-GDI DCT

Re: Kombi wersja L brac czy nie pakiet NAV o to jest pytanie

Post autor: Wolan86 »

Marabut: nie wiem jakie światła będa montowane teraz.
EDIT: podejżewam ze będa takie same jak w tym tescie:
https://www.youtube.com/watch?v=QGGykxrHU-I
Maja już wersje z nowym grillem.

robert-km: dzieki za info prócz radia wlasnie przewiduje jako źródło android auto albo pendrive okzajonalnie bluetooth.
Co do basu lubie jak jest ale nie lubie jak jest go dużo :) Audio ma przedewszsystkim dobrze oddawac całe pasmo. Więc jak dla mnie bajka.

Ostatniecnize zamowiłem L+NAV+TEC.
Plul bym sobie w twarz jakbym kiedys pomyslał że mogłem miec wiekszy wyswietlacz albo lepsze audio. A cena tego pakeitu przy cenie calego samochodu nie robi tak na prawde specjalnej roznicy.
Jedynie kolo dojazdowe na zagraniczne wojaze trzeba bedzie miec :)

Pozdrawiam
Marabut
Posty: 121
Rejestracja: 28 sty 2019, 00:42

Re: Kombi wersja L brac czy nie pakiet NAV o to jest pytanie

Post autor: Marabut »

Wolan86: w tym teście to jest optimka produkcja 2018 oglądałem ją na żywo w eforia warszawa :) oby to nie był ostateczny wygląd, na oficjalnej stonie kia.pl większość zdjęć i prezentacji ma jednak te podwójne ledy...
Tutaj link do mojego wątku http://forum.kia-motors.pl/viewtopic.php?f=21&t=2420 gdzie można zobaczyć zdjęcia o co dokładnie mi chodzi... ma ktoś jakieś sprawdzone info?
Prawie Kia Optima 1.6 T-GDI 7DTC GT Line...
Optymix
Posty: 8
Rejestracja: 12 lut 2019, 23:24
model samochodu: Optima-SW L T-GDI

Re: Kombi wersja L brac czy nie pakiet NAV o to jest pytanie

Post autor: Optymix »

lampy led tylne, wyswietlacz 8 zamiast 7, +2 glosniki Harman w navi+ vs dojazdówka ;)
evo1
Posty: 29
Rejestracja: 13 lut 2019, 10:07
model samochodu: Ceed GT prawdopodobnie...

Re: Kombi wersja L brac czy nie pakiet NAV o to jest pytanie

Post autor: evo1 »

Cześć! Mój pierwszy post na tym forum, jestem praktycznie zdecydowany na zakup nowej Optimy SW, wersja L + MET + TEC + NAV + SRF, czekam tylko na jakieś lepsze rabaty flotowe. Co do świateł przednich, z tego co ja wiem to te ładne z podwójnymi LED do jazdy dziennej występują tylko w M bo to są zwykłe projekcyjne H7, w wyższych wersjach już niestety są te ze "starym" paskiem LED. Również nad tym ubolewam bo dużo bardziej podobają mi się te podwójne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”