Hak, dziwny komunikat

forum użytkowników modelu Optima
Awatar użytkownika
Bandi
Posty: 276
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:06
model samochodu: Kia Optima GT-Line SW 2017 FULL

Re: Hak, dziwny komunikat

Post autor: Bandi »

No to zobaczymy na poniedziałek jestem umówiony z serwisem, co wymyślą? mam nadzieję że będą mówić sensownie, a nie wymyślać jakieś bajeczki że ten typ tak ma?? :oops:
Kia Optima GT-Line SW
Awatar użytkownika
Bandi
Posty: 276
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:06
model samochodu: Kia Optima GT-Line SW 2017 FULL

Re: Hak, dziwny komunikat

Post autor: Bandi »

Witam, jestem już po wizycie w salonie jak napisałem kilka postów wcześniej, nic nie znaleźli wszystko według nich jest OK, przy okazji kazałem sprawdzić DPF i wyszło według diagnostyki jest w porządku, stan sadzy w filtrze na przebieg 14500 km to zero.. :D :D wiem może mało kilometrów ale większość po mieście dlatego kazałem sprawdzić stan. Co do haka będę musiał sprawdzić na innej przyczepce i na takiej z wiązką 13 Pin, w salonie oni się opierają tylko na schemacie bo nie mają do sprawdzenia żadnej przyczepki lub jakiegoś testera jak zwał tak zwał. Kazałem sprawdzić też klapę tylną zamykaną elektrycznie, u mnie przy zamykaniu niema efektu tz. dociągania oczywiście zgłoszone, i znowu wszystko ok bo nie wyświetla komunikatu, że klapa jest nie domknięta, ręce opadają może ktoś ma takie coś u siebie. Może to jest pierdoła ale sprawdzałem inne Optimy i wszystkie miały efekt końcowy zamknięcia klapy w postaci dociągnięcia. Ogólnie z tego co zgłosiłem u nich wszystko OK tylko się cieszyć ;)
Przy okazji siedziałem w nowej Optimie po lifcie , z zewnątrz to już każdy widział zdjęcia zmiana przedniego zderzaka i grilla, tylny zderzak w GT-line tylko z jednym wydechem ale za to z podwójną okrągłą końcówka, wolę dwa wydechy, i inne felgi moim zdaniem na żywo również gorsze od poprzednich. W środku nowe skóry dwu kolorowe czerwona z czarną, nowy licznik, pooświetlanie ambiente z regulacją kolorów z poziomu komputera kilka kolorów do wyboru oczywiście tylko przód bo w samochodach marki Kia nikt nie jeździ z tyłu i tam nie musi być podświetlenia itp, jest też dodatkowa strona, zakładka w kompie między licznikami gdzie wyświetla temperaturę skrzyni. Radio jest też trochę pozmieniane w menu ale to kosmetyka, i również poprawili rozdzielczość kamer w samochodzie jest o wiele wyraźniejszy obraz tak jak powinien być i starszej wersji. Może kamery będą pasowały do naszego modelu, kto wie może starczy podmienić ;) zmienił się włącznik samochodu Satr/Stop jest ładniejszy i w dodatkowej okrągłej ramce. I na tym praktycznie koniec, no może silniki doszły, ale o tym nie będę pisał. Dosłownie kosmetyka przeprowadzona.
Kia Optima GT-Line SW
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”