DRAMAT...

forum użytkowników modelu Optima
FISH
Posty: 317
Rejestracja: 04 lut 2017, 11:29
model samochodu: OPTIMA SW

Re: DRAMAT...

Post autor: FISH »

Zapewne dokładnie tak samo powie przywołany tutaj użytkownik Bentaygi - na pewno nie będzie to Bentley......... :D
OPTIMA SW L 2.0 Pb Snow White Pearl
chudy
Posty: 528
Rejestracja: 27 lut 2017, 00:27
model samochodu: Optima SW GTLine
Lokalizacja: Warszawa

Re: DRAMAT...

Post autor: chudy »

SW GTLine Black & SW GT Black
Awatar użytkownika
Prezes76
Posty: 101
Rejestracja: 13 cze 2017, 21:30
model samochodu: KIa Optima Gravity Blue 1.7CRDi 141KM 7DCT GT Line + Technologiczny+Panorama
Lokalizacja: Konin

Re: DRAMAT...

Post autor: Prezes76 »

Chudy tęsknił nie będę :)
Bidżej czy następne będzie dziadostwem to się okaże w praniu.
Jeśli będzie to nie zamierzam chować głowy w piasek i napiszę o tym nazywając rzeczy po imieniu czy to się komuś podoba czy nie.
Kia Optima GT Line Sedan 1,7Crdi 7DCT Gravity Blue + Pakiet Technologiczny + Panorama Dach(2017r)
Michał_Optima_GT
Posty: 23
Rejestracja: 06 kwie 2017, 10:23
model samochodu: KIA Optima GT

Re: DRAMAT...

Post autor: Michał_Optima_GT »

Sporo z Was pytało: Co na to KIA Motors Polska?

pomijając, że olali moje wiadomości na zasadzie: odpisz zapisami regulaminu niech "się buja", to np. chowa moje komentarze przed innymi na FB:
Obrazek
Obrazek
Marcin
Posty: 404
Rejestracja: 12 gru 2016, 13:04
model samochodu: Optima 2017 2.0DOHC

Re: DRAMAT...

Post autor: Marcin »

Ameryki nie odkryje, ale to jak cie traktuja to jest jakis dramat. Moze sprobuj uderzyc do influencerow moto w stylu Zachar (https://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl) lub Moto Doradca (https://www.youtube.com/user/motoopiniecom).
Optima 2.0 DOHC Pb, manual, wersja L, sedan, white pearl, 2017
chudy
Posty: 528
Rejestracja: 27 lut 2017, 00:27
model samochodu: Optima SW GTLine
Lokalizacja: Warszawa

Re: DRAMAT...

Post autor: chudy »

A ja nie wiem czemu już dawno nie zacząłeś korzystać z usług innego aso i po co jeszcze jakieś dziwne podchody z ujawnieniem z jakim aso to jest problem?
Dla mnie temat zawsze jest prosty czy w tym czy innym aucie, jak coś kombinują albo zwyczajnie są kiepscy to szukam w okolicy czegoś z polecenia i tam oddaje auto.
Z moją KIA było podobnie, pojechałem do jednego ASO z problemem wspomagania i cmokanie, kręcenie nosem i generalnie że nie widzą problemu, to pojechałem do serwisu obok w którym full profeska, od początku zrozumienie, auto zostawione na dzień na testy, a ja jako zastępcze dostałem na cały dzień testowego Stingera GTLine, problem wyjaśniony i naprawiony, wytłumaczone mi dokładnie co się stało i wszyscy szczęśliwi - ba nawet mogę powiedzieć że w żadnej innej marce nie zostałem tak fajnie obsłużony (jedyne na co mogę się poskarżyć to że przekazanie auta spóźniło się o jakieś 15 minut bo mistrz serwisu był na innej jeździe testowej).

Jak dla mnie to oczywiste że Twój serwis dał ciała i po pierwszej awarii, albo w trakcie niej zepsuli Ci auto jeszcze bardziej, po takiej akcji od razu prowadził bym auto do innego aso, a od nich żądał pełnej rekompensaty, a jak jest opór to rzeczoznawca i sąd. Teraz to już wdałeś się w zwykłą szarpankę na której tylko stracisz nerwy.
SW GTLine Black & SW GT Black
chudy
Posty: 528
Rejestracja: 27 lut 2017, 00:27
model samochodu: Optima SW GTLine
Lokalizacja: Warszawa

Re: DRAMAT...

Post autor: chudy »

taka ciekawostka o bezawaryjnej Hondzie, no i warto zwrócić uwagę na podejście Hondy do klienta ;) Czy KIA taka najgorsza ?
https://www.youtube.com/watch?v=7PvPiBUONcg
SW GTLine Black & SW GT Black
Awatar użytkownika
vilip76
Posty: 95
Rejestracja: 28 gru 2017, 10:51
model samochodu: C4 II VTi, Scenic Tce III

Re: DRAMAT...

Post autor: vilip76 »

Autor wątku idzie po całości na fejsie ... szkoda, ze tak mu się porobiło, bo to rzutuje na markę i model, a myślę, że niezasłużenie. Zawinił pewnie serwis i tyle.
Też też bym się wściekł w tej sytuacji :evil:
vilip76
Optima SW GT (MY 2018)
Linkpl
Posty: 89
Rejestracja: 20 paź 2017, 12:51
model samochodu: Lexus GS430

Re: DRAMAT...

Post autor: Linkpl »

Idzie po całości, ale o tym że wymieniają mu motor na gwarancji i katalizator, to już nie prostuje. Tylko wszędzie pisze, że nie dostał zastępczego auta ... Ciekawe czy jak oddaje na gwarancje czajnik do gotowania wody, to też żąda zastępczego na czas naprawy starego ...

Osobiście uważam, że z pieniaczem nikt nie chce gadać i sprawę załatwiłby dużo wcześniej gdyby podszedł do tego jak normalny człowiek.

A pisanie o tym że zaufanie do marki, już sama wiara w jakiś przedmiot jest dla mnie zwykłą dziecinadą. Ale u nas to normalne, że masa ludzi zajmuje się motoryzacją na zasadzie, czym jeździsz świadczy o tym kim jesteś. A już przedmioty jak kupujesz choćby siekierę, to część chciała by kupić fiskarsa w cenie porcji naleśników w barze mlecznym i tak to się właśnie kończy. A potem lamenty, że coś się popsuło, że coś jest nie tak itd ... Rozumiem, że życie tego tam użytkownika Optimy GT, było idealne, ale awaria samochodu który kupił, mu je zniszczyła ... W sumie to słabo, że chłopina pokłada swoje całe życie i wierzy w kawał złomu służący do przemieszczania się ... tylko dlatego, że ten złom ma znaczek z napisem KIA ... a co by było gdyby tam był znaczek zielonej kury ?? albo jakikolwiek inny ?? Mówili by o tym chyba w wiadomościach ...

Pozdrawiam zdrowych ludzi na umyśle i nie dajcie się zwariować
Link
Optima SW 1.7 GT line 7DCT - Platinum Graphite
Awatar użytkownika
Prezes76
Posty: 101
Rejestracja: 13 cze 2017, 21:30
model samochodu: KIa Optima Gravity Blue 1.7CRDi 141KM 7DCT GT Line + Technologiczny+Panorama
Lokalizacja: Konin

Re: DRAMAT...

Post autor: Prezes76 »

Linkpl tak z ciekawości...czy Ty wykładasz filozofię na Uniwersytecie?? ;)
Kia Optima GT Line Sedan 1,7Crdi 7DCT Gravity Blue + Pakiet Technologiczny + Panorama Dach(2017r)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”