Serwis Kia

forum użytkowników modelu Optima
Seb
Posty: 1231
Rejestracja: 18 lut 2016, 18:28
model samochodu: Była KIA Optima L 2016 sedan 2,0PB manual
Jest Superb 2.0TSI
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Serwis Kia

Post autor: Seb »

zetek do póki masz gwarancję ogólną to tak jest, czyli do 7 lat (teoretycznie, bo są wyłączenia) że wszędzie robisz za free. Natomiast jak coś robisz za co płacisz to wtedy jak napisałeś. Nie wyobrażam sobie, żeby kolega z forum który miał awarię w Niemczech teraz w razie W wracał bo coś mu się ponownie zepsuło.
Pisał Sebastian
była KIA Optima L 2016 sedan 2,0PB manual
jest Superb 2.0TSI 140kW
chudy
Posty: 528
Rejestracja: 27 lut 2017, 00:27
model samochodu: Optima SW GTLine
Lokalizacja: Warszawa

Re: Serwis Kia

Post autor: chudy »

Gwarantem auta jak i wykonanej w ASO jest KIA, nie powinni robić żadnych problemów.
SW GTLine Black & SW GT Black
marcin7913
Posty: 42
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:00
model samochodu: Sorento

Re: Serwis Kia

Post autor: marcin7913 »

zetek pisze:Panowie pytanie bo myślę, że temat postu jest prawidłowy. Byłem w serwisie. Rozmawiałem z kierownikiem i przez przypadek mi powiedział, że np. jeżeli samochód był serwisowany w Wrocławiu i tam np. w ramach gwarancji była wymieniana przekładnia kierownicza i ja teraz zacznę go serwisować w Poznaniu to mam nadal gwarancję, ale jeżeli znowu by siadła przekładnia kierownicza to gwarantem jest serwis z Wrocławia i oni w ramach reklamacji to tylko mogą zrobić. Inne rzeczy jak np. padł by rozrusznik to Poznań zrobi bez problemu. Czy rzeczywiście jest taka głupia polityka w KIA ?????????????????????????

Wyśmiałbym go . Poprosił o imię nazwisko i gdybym miał czas i chęci o wypowiedź na piśmie :) ( tak w ramach żartu oczywiście bo skoro on żartuje to ja też mogę :) )
Sorento III
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”