Kilka pytań przed zakupem

forum użytkowników modelu Optima
Awatar użytkownika
bidżej
Posty: 471
Rejestracja: 25 lip 2017, 13:40
model samochodu: Optima SW GT
Lokalizacja: Augsburg

Re: Kilka pytań przed zakupem

Post autor: bidżej »

chudy o lol, niezle sie zakrecilem przy tym liczeniu, zaawansowana matematyka xD masz racje oczywiscie!

EDIT:

STOP STOP, na skali napisane jest jeszcze "x10", czyli skala jest do 160, a laduje 120 - czyli jednak glupot nie popisalem 8-)
KIA Optima SW GT (2017)
+tech +panorama
chudy
Posty: 528
Rejestracja: 27 lut 2017, 00:27
model samochodu: Optima SW GTLine
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kilka pytań przed zakupem

Post autor: chudy »

czyli dobrze dmucha jak x10 ;)
SW GTLine Black & SW GT Black
Awatar użytkownika
bidżej
Posty: 471
Rejestracja: 25 lip 2017, 13:40
model samochodu: Optima SW GT
Lokalizacja: Augsburg

Re: Kilka pytań przed zakupem

Post autor: bidżej »

chudy, co do wydechu - caly wydech ze stali nierdzewnej, dostepny dla GT i GT line. Wyglad i numery ponizej. Sorki ze takie male i dziadowskie zdjecie, ale nie mialem czym pomniejszyc - poza Paintem :P
Załączniki
wydech optima.jpg
wydech optima.jpg (146.43 KiB) Przejrzano 2146 razy
KIA Optima SW GT (2017)
+tech +panorama
chudy
Posty: 528
Rejestracja: 27 lut 2017, 00:27
model samochodu: Optima SW GTLine
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kilka pytań przed zakupem

Post autor: chudy »

dzięki! fajnie to wygląda, zapytam czy u nas do kupienia :)
SW GTLine Black & SW GT Black
easy
Posty: 9
Rejestracja: 15 paź 2017, 22:33

Re: Kilka pytań przed zakupem

Post autor: easy »

To jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś z Was może się podzielić informacją jakie rabaty uzyskaliście na nowy samochód (procentowo)? Mam już kilka ofert, ale nie wiem czy jeszcze naciskać, czy już nie ma sensu :) Dodam, że nie jestem lekarzem, księdzem etc. Chodzi o zwykły zakup samochodu (zamówienie do produkcji) na firmę.
chudy
Posty: 528
Rejestracja: 27 lut 2017, 00:27
model samochodu: Optima SW GTLine
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kilka pytań przed zakupem

Post autor: chudy »

około 8% upustu + pakiet serwisowy na 4 lata
SW GTLine Black & SW GT Black
easy
Posty: 9
Rejestracja: 15 paź 2017, 22:33

Re: Kilka pytań przed zakupem

Post autor: easy »

No właśnie mam propozycję na 8,24% i pakiet serwisowy ale o wartości 2800 PLN do 40000km. Myślisz, że jest sens walczyć o więcej?
ziomek
Posty: 50
Rejestracja: 07 lut 2017, 22:52
model samochodu: Optima SW 2017 2.0 Pb L+Nav (AT) Snow White Pearl

Re: Kilka pytań przed zakupem

Post autor: ziomek »

u mnie było 10% bez pakietów przy leasingu z zewnątrz, mogłem skorzystać z "większego" rabatu, ale przy ich finansowaniu, co w rezultacie było zdecydowanie mniej korzystną ofertą.
Optima SW 2017 2.0 Pb L+Nav (AT) Snow White Pearl
easy
Posty: 9
Rejestracja: 15 paź 2017, 22:33

Re: Kilka pytań przed zakupem

Post autor: easy »

Teraz maja jakas promocje jesli chodzi o finansowanie na Optime i przy zalozeniu wplaty 5%, wykupu 1% i okresu 4 lata wychodzi ok 106% - wiec chyba niezle.
devil1234
Posty: 176
Rejestracja: 26 kwie 2017, 11:42
model samochodu: Optima GT
Venga

Re: Kilka pytań przed zakupem

Post autor: devil1234 »

easy pisze:No właśnie mam propozycję na 8,24% i pakiet serwisowy ale o wartości 2800 PLN do 40000km. Myślisz, że jest sens walczyć o więcej?
Pakiet serwisowy o którym piszesz dostaniesz wszędzie bo to jest promocja Kii.
Co do zniżki to ja dostałem 9,68% (zakup na firme), ale kupiłem u nich już sporo samochodów. Pomijając to uważam, że masz bdb oferte.
Jak próbowałem jeszcze negocjować w innych salonach to często mówili, że nie mogą mi zrobić ceny ~9% rabatu, bo salon kupuje drożej 8-)
W jednym przypadku zdarzyło mi się, że sprzedawca powiedział mi wprost, że kłamie iż dostałem taką oferte w innym salonie :D
easy pisze:Teraz maja jakas promocje jesli chodzi o finansowanie na Optime i przy zalozeniu wplaty 5%, wykupu 1% i okresu 4 lata wychodzi ok 106% - wiec chyba niezle.
Finansowanie podejrzewam, że w BGZ. Zobacz sobie tabele dodatkowych kosztów (a raczej "kar"). Wtedy już nie wygląda tak rewelacyjnie.
Mimo wszystko i to możesz negocjować. Mi oferowali 101,58% (40% wpłaty, wykup 1%, 3 lata) i nie wziąłem bo znalazłem lepsza oferta zewnetrzna.
Kia Optima SW GT + TECH - 2017
Kia Venga 1.6 M+Smart - 2018
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”