Kia Optima GT vs Mazda 6 2.5

forum użytkowników modelu Optima
devil1234
Posty: 176
Rejestracja: 26 kwie 2017, 11:42
model samochodu: Optima GT
Venga

Re: Kia Optima GT vs Mazda 6 2.5

Post autor: devil1234 »

Adambdg pisze:Byłbym wdzięczny za manual, to mnie doprowadza do szału...
bidżej pisze:tez sie chetnie dowiem jak to rozlaczyc, co prawda przyzwyczailem sie i jest spoko, ale sprobowalbym pojezdzic bez tego glosniczka :D
Podjechać do ASO
Kia Optima SW GT + TECH - 2017
Kia Venga 1.6 M+Smart - 2018
Awatar użytkownika
Adambdg
Posty: 24
Rejestracja: 09 gru 2016, 21:11
model samochodu: Kia stinger gt

Re: Kia Optima GT vs Mazda 6 2.5

Post autor: Adambdg »

devil1234 pisze:
Adambdg pisze:Byłbym wdzięczny za manual, to mnie doprowadza do szału...
bidżej pisze:tez sie chetnie dowiem jak to rozlaczyc, co prawda przyzwyczailem sie i jest spoko, ale sprobowalbym pojezdzic bez tego glosniczka :D
Podjechać do ASO
Byłem, nie ma takiej możliwości, żeby to zrobili.
Dzięki za starania, jak to mówił mój prof. "Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi".

Nie pozdrawiam
devil1234
Posty: 176
Rejestracja: 26 kwie 2017, 11:42
model samochodu: Optima GT
Venga

Re: Kia Optima GT vs Mazda 6 2.5

Post autor: devil1234 »

@Adambdg nie wiem z czym masz problem. Oczekiwałeś ode mnie, że powiem ci krok po kroku jak wyłączyć ten głośniczek w domowym zaciszu? Sorry, ale nie jestem mechanikiem Kii i nie znam się na tym, ale za to wiem, kto się na tym zna.

Ale skoro w twoim ASO powiedzieli, że nie ma takiej możliwości to z pewnością oznacza, że nie ma takiej możliwości...
Kia Optima SW GT + TECH - 2017
Kia Venga 1.6 M+Smart - 2018
chudy
Posty: 528
Rejestracja: 27 lut 2017, 00:27
model samochodu: Optima SW GTLine
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kia Optima GT vs Mazda 6 2.5

Post autor: chudy »

trzy sprostowania:
- u mnie automatyczny tempomat sam rusza jak ruszą auta przede mną, nic nie muszę naciskać, ale zdażyło mi się raz że sam nie ruszył tylko wyświetlił jakiś komunikat (nie pamiętam już jaki)
- głośniczek można wyłączyć, mi wyłączyli w serwisie na Morelowej
- w trybie manualnym, jak się go odpali samymi manetkami, to dość szybko komputer koryguje biegi, ale jak wajchą przełączę to zmienia biegi w ostateczności (jak już przeciągam na czerwone, albo mam zdusić) - dla mnie działa idealnie, ale szczerze to korzystałem z niego w trybie full manual tylko podczas zabawy na torze.
SW GTLine Black & SW GT Black
Awatar użytkownika
bidżej
Posty: 471
Rejestracja: 25 lip 2017, 13:40
model samochodu: Optima SW GT
Lokalizacja: Augsburg

Re: Kia Optima GT vs Mazda 6 2.5

Post autor: bidżej »

chudy pisze:- u mnie automatyczny tempomat sam rusza jak ruszą auta przede mną, nic nie muszę naciskać
moze kwestia wersji oprogramowania na dany rynek, u mnie nawet instrukcja mowi ze trzeba ruszenie potwierdzic...
KIA Optima SW GT (2017)
+tech +panorama
robert-km
Posty: 90
Rejestracja: 09 paź 2017, 00:03
model samochodu: Kia Optima GT 2017 Sedan
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kia Optima GT vs Mazda 6 2.5

Post autor: robert-km »

bidżej pisze:
chudy pisze:- u mnie automatyczny tempomat sam rusza jak ruszą auta przede mną, nic nie muszę naciskać
moze kwestia wersji oprogramowania na dany rynek, u mnie nawet instrukcja mowi ze trzeba ruszenie potwierdzic...
Podobno poniżej 3 sekund auto samo rusza, a powyżej 3 sek. trzeba to potwierdzić tempomatem (+) albo wcisnąć delikatnie gaz.
Optima GT 2017 sedan, biała perła
chudy
Posty: 528
Rejestracja: 27 lut 2017, 00:27
model samochodu: Optima SW GTLine
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kia Optima GT vs Mazda 6 2.5

Post autor: chudy »

robert-km pisze:
bidżej pisze:
chudy pisze:- u mnie automatyczny tempomat sam rusza jak ruszą auta przede mną, nic nie muszę naciskać
moze kwestia wersji oprogramowania na dany rynek, u mnie nawet instrukcja mowi ze trzeba ruszenie potwierdzic...
Podobno poniżej 3 sekund auto samo rusza, a powyżej 3 sek. trzeba to potwierdzić tempomatem (+) albo wcisnąć delikatnie gaz.
przyznaję, że nigdy nie liczyłem, ale z odczuć subiektywnych, czasem stałem nawet kilkanaście sekund i nadal sam ruszał jak auta przede mną ruszały - może mam popsuty :)
SW GTLine Black & SW GT Black
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”