Wymiana zarowek tablicy rejestracyjnej na LEDy

forum użytkowników modelu Optima
Parada
Posty: 117
Rejestracja: 15 sie 2017, 23:46
model samochodu: Optima SW 1.7
Lokalizacja: Maikammer

Re: Wymiana zarowek tablicy rejestracyjnej na LEDy

Post autor: Parada »

FISH pisze: Tak na marginesie - udało się Koledze poskładać tak wszystkie plastiki tak, aby nic nie trzeszczało i nie telepało ?

Cała operacja wraz z robieniem tysiąca zdjęć pod powyższy tutorial zajęła mi 30 minut, takze dość sprawnie idzie rozkladanie i skladanie tych plastików. Wyglądają jak przed rozłożeniem, wszystko ładnie spasowane i nie trzeszczy. Jedynie zacząłem rozbierać od dupy strony i w dwóch miejscach został minimalny ślad od podważania płaskim srubowkretem.
Kia Optima SW GT Line 1,7Crdi 7DCT Pluto Brown + Pakiet Technologiczny + Panorama Dach(08/2017r)
Marcin
Posty: 404
Rejestracja: 12 gru 2016, 13:04
model samochodu: Optima 2017 2.0DOHC

Re: Wymiana zarowek tablicy rejestracyjnej na LEDy

Post autor: Marcin »

Wrzucam jeszcze obiecane i zapomniane zdjecia podswietlenia tablicy.

Obrazek Obrazek
Optima 2.0 DOHC Pb, manual, wersja L, sedan, white pearl, 2017
Parada
Posty: 117
Rejestracja: 15 sie 2017, 23:46
model samochodu: Optima SW 1.7
Lokalizacja: Maikammer

Re: Wymiana zarowek tablicy rejestracyjnej na LEDy

Post autor: Parada »

Bandi pisze: 15 lip 2018, 19:41 Powiem takiej wymiany to nie widziałem jeszcze żeby rozebrać wszystkie plastiki od środka, tyle zawodu, a wymiana jest taka prosta że już bardziej nie może być, wymiana żarówki zajmuje mi góra minutę i w tym zdążę jeszcze piwa łyknąć. Ale chwała ci bo przynajmniej wiemy jak rozebrać plastiki w bagażniku bez większych szkód i fajnie zrobiona instrukcja.
Mozesz nagrać filmik jak to robisz? 45 min próbowałem właśnie Twoim sposobem wymienić żarówkę i... No potrzebuje filmiku
Kia Optima SW GT Line 1,7Crdi 7DCT Pluto Brown + Pakiet Technologiczny + Panorama Dach(08/2017r)
maciej.pyza
Posty: 51
Rejestracja: 10 wrz 2021, 18:01
model samochodu: Optima JF SW 2017

Re: Wymiana zarowek tablicy rejestracyjnej na LEDy

Post autor: maciej.pyza »

W kombi napewno się wymienia bez rozbierania niczego ponieważ lampki są na metalowym zatrzasku, trzeba tylko dobrze i mocno podważyć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”