Usterka układ AEB i inne

forum użytkowników modelu Optima
gerwazy
Posty: 13
Rejestracja: 26 gru 2015, 19:12
model samochodu: Optima 2016
Lokalizacja: Piła

Re: Usterka układ AEB i inne

Post autor: gerwazy »

Wyrażanie opini o pracy danego salonu czy serwisu wiąże sie nie odłącznie z ludźmi czyli pracownikami danego podmiotu, to oni ją reprezentują a często mają umocowania prawne jako pełnomocnicy zarządu spółki czy w stosunku o umowę o prace. Skutkuje to tym że SĄ osobami reprezentującymi dany podmiot .... A no tak.... .........................Podsumowując.............


Informacje kto jest dyrektorem salonu Kia Gam Lubin przedstawia sam zarząd spółki GAM na udostępnionej przez nich stronie
http://www.kia.com/pl/dealers/gam/kontakt-dealer/?d=gam

Jest to publiczna informacja i możliwa do rozpowrzechniania? Aha?! To tak..
To jest wiedza ogólnie dostępna.


Prawda jest taka, zostałem skrzywdzony, oszukany i na dodatek zostawiony do dążenia swoich praw w sądzie i pozostaje mi tylko dzielenie się wiedzą z Wami....Proponuje aby zachować rozsądek w ocenianiu... Proszę piszcie jeśli interesuje Was wiecej informacji

A tym po ciemnej stronie mocy to proponuje pójśc po mleko do kawy dla prezesa
Seb
Posty: 1231
Rejestracja: 18 lut 2016, 18:28
model samochodu: Była KIA Optima L 2016 sedan 2,0PB manual
Jest Superb 2.0TSI
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Usterka układ AEB i inne

Post autor: Seb »

gerwaz tak trzymaj. Dali ciała to niech teraz ponoszą konsekwencje. A jak się nie zgadzają niech idą do sądu ;)
Mam nadzieję, że tematu nie odpuścisz :D
Pisał Sebastian
była KIA Optima L 2016 sedan 2,0PB manual
jest Superb 2.0TSI 140kW
mileq
Posty: 33
Rejestracja: 03 mar 2017, 21:18
model samochodu: Optima L+NAV 1.7 Diesel automat

Re: Usterka układ AEB i inne

Post autor: mileq »

Gerwazy współczuje, ale nie odpuszczaj tego tematu, jak będziemy takie rzeczy tolerować to ASO się tylko utwierdzi w przekonaniu, że można olewać klienta, zwłaszcza jak już wyjechał z salonu nowym autkiem. Ja mam zupełnie odmienne doświadczenia z serwisem KIA, w Szczecinie jest naprawdę OK, choć kilka lat temu miałem przeboje z ASO Stargard/Barlinek, tam to orżnęli mnie na likwidacji szkody (dali nieoryginalne części - blachy), ale zobaczyłem to dopiero jak opłynęła rękojmia, a samo ASO przestało istnieć. Niestety wszędzie znajdzie się ktoś, kto postanowił żyć kosztem innych. Powodzenia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”