Tom Tom vs Googlemaps

forum użytkowników modelu Optima
Saviok
Posty: 7
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:59
model samochodu: KIA OPTIMA model 2019

Tom Tom vs Googlemaps

Post autor: Saviok »

Witajcie, mam Optime w wersji GT Line kupioną w październiku i przez ostatnie kilkanaście dni robiłem testy nawigacji Tom Tom vs Google po Warszawie + wyjazd 500 km na południe.

Tom Tom oczywiście z korkami i ruchem online (telefon miałem jako router aby tom tom miał skąd pobierać informacje Online).

Przez lata jeździłem na mapach google i powiem Wam że jestem pozytywnie zaskoczony - według mnie Tom Tom nawet częściej niż googlemaps proponował mi objazdy zakorkowanych miejsc...i dobrze sobie radził w Polsce - świetnie mi ominął dwa duże korki na autostradzie.

Dobra opcja jest z fotoradarami szkoda tylko że nie ma jak w Janosiku aby informować o kontrolach policyjnych itp.

Druga sprawa to google zawsze daje kilka alternatyw przy ustalaniu trasy - Tom Tom wybiera zawsze jedną optymalną lub szybką w zależności od tego co ustawimy wcześniej i według mnie to jest największa róznica.

Macie jakieś swoje doświadczenia w tym zakresie?
Awatar użytkownika
bidżej
Posty: 471
Rejestracja: 25 lip 2017, 13:40
model samochodu: Optima SW GT
Lokalizacja: Augsburg

Re: Tom Tom vs Googlemaps

Post autor: bidżej »

Saviok pisze: Dobra opcja jest z fotoradarami szkoda tylko że nie ma jak w Janosiku aby informować o kontrolach policyjnych itp.
w sumie to jest taka opcja - jak masz polaczenie z internetem, to po lewej stronie, na samym dole grupy ikonek pojawia sie znaczek fotoradaru z plusem - klikasz i zostaje to oznaczone tak jak fotoradary.
KIA Optima SW GT (2017)
+tech +panorama
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”