Brak oryginalnych części w Europie

forum użytkowników modelu Ceed
miku
Posty: 2
Rejestracja: 01 gru 2014, 23:10
model samochodu: kia ceed

Brak oryginalnych części w Europie

Post autor: miku »

Witam wszystkich zwolenników marki Kia, którym doniedawna byłem. Okazało się, że Kia Motors Polska skutecznie mnie zniechęca do następnych zakupów tej marki.
Ze względu na brak części (podobnież trzeba sprowadzać z Korei) do Kia Ceed II, moje piękne kolejne auto Kia zostało unieruchomione na kilka miesięcy. A jak wiadomo bez auta jak " bez ręki", wyjazd na święta z głowy. Oczywiście po 20 dniach zostałem poinformowany, że ok następnych 6 tygodni będę dalej bez auta. Przepraszają ale od strony stałego klienta to niewiele też mogę ich przeprosić, że kupiłem takie unikalne auto i nie polecać bo tylko kłopot. Nie kompletne odpowiedzi na pytania, brak jakiejkolwiek propozycji pomocy tylko tkz. bezdecyzyjna infolinia i ASO, które jest bezradne bo nie ma części. Polska rzeczywistość i bezradność klienta :x
Pozdrawiam
Zarltis
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2015, 11:48

Re: Brak oryginalnych części w Europie

Post autor: Zarltis »

To zamawiaj z neta ja nie mam z tym problemu żeby coś mi przyszło z ameryki wszystko idzie trzeba tylko czasu dlatego zamawiaj z wyprzedzeniem.
Korki
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2015, 16:20
model samochodu: Ceed

Re: Brak oryginalnych części w Europie

Post autor: Korki »

Jak najbardziej możesz zamawiać z neta . Ja zamawiam z neta i nie ma z tym problemu. Po prostu szukaj tam gdzie najtaniej i to tyle. :)
galonus
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2015, 13:08

Re: Brak oryginalnych części w Europie

Post autor: galonus »

No to niezłe akcje się dzieją. Ja kupuję od zawsze zamienniki w jakichś intercarsach itp. i nie mam problemów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”