Pro ceed Gt

forum użytkowników modelu Ceed
Trampek
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2019, 21:06
model samochodu: Pro ceed gt

Pro ceed Gt

Post autor: Trampek »

Witam,

Ma ktoś może nowego Pro ceeda GT?

W specyfikacji nie ma i info że w wyposażeniu jest rozpoznawanie znaków, na filmach na YT maja tą opcję.

Może mi ktoś powiedzieć gdzie to można włączyc.

Dzieki
Kia Pro ceed GT
RONIN
Posty: 9
Rejestracja: 28 sty 2019, 12:59
model samochodu: Proceed GT
Lokalizacja: Miasto Łódź

Re: Pro ceed Gt

Post autor: RONIN »

Ja dopiero zamówiłem GT, ale z tego co wiem, te informacje są brane z nawigacji.
Trampek
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2019, 21:06
model samochodu: Pro ceed gt

Re: Pro ceed Gt

Post autor: Trampek »

Cześć,


Dzięki za info, zatem muszę to ogarnąć.


Pozdrawiam
Kia Pro ceed GT
RONIN
Posty: 9
Rejestracja: 28 sty 2019, 12:59
model samochodu: Proceed GT
Lokalizacja: Miasto Łódź

Re: Pro ceed Gt

Post autor: RONIN »

Jakby nie patrzeć, nadal jest to bardzo pomocna funkcja w moim odczuciu.
Przesiadam się ze stareńkiego Chevroleta, dlatego ten samochód będzie moim pierwszym kontaktem z "nowymi technologiami".
Tigger

Re: Pro ceed Gt

Post autor: Tigger »

Na Polski rynek Proceed nie ma rozpoznawania znaków tak samo jak nie mozna zamówić podgrzewanych tylnych siedzeń.
Sonne
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2019, 20:09
model samochodu: ProCeed

Re: Pro ceed Gt

Post autor: Sonne »

Też jestem w trakcie zamawiania proceed w wersji GT. I te rozpoznawanie znaków to pić na wodę. Poprzednio miałem mazde cx-3 z tym systemem i wielokrotnie się zdarzało na podmiejskich drogach. Ze to co pokazuje droga to jedno, a to co pokazuje nawigacja to drugie. Rozbieżności dość często występowały. Niestety nazwa tego systemu wprowadza w błąd. Bo nie rozpoznaje tylko kopiuje wartości z nawigacji :(
lukaszyd
Posty: 5
Rejestracja: 15 lut 2019, 08:27
model samochodu: Proceed
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Pro ceed Gt

Post autor: lukaszyd »

Witam,
Wczoraj kupiłem nowego Proceed'a GT i będę go odbierał w poniedziałek więc mogę posprawdzać niektóre rzeczy.
Niestety na nasz kraj na wyposażeniu nie ma podgrzewanej tylnej kanapy oraz brakuje w bagażniku systemu aranżacji przestrzeni bagażowej w postaci tych aluminiowych listw :|
lukaszyd
RONIN
Posty: 9
Rejestracja: 28 sty 2019, 12:59
model samochodu: Proceed GT
Lokalizacja: Miasto Łódź

Re: Pro ceed Gt

Post autor: RONIN »

lukaszyd pisze:Witam,
Wczoraj kupiłem nowego Proceed'a GT i będę go odbierał w poniedziałek więc mogę posprawdzać niektóre rzeczy.
Niestety na nasz kraj na wyposażeniu nie ma podgrzewanej tylnej kanapy oraz brakuje w bagażniku systemu aranżacji przestrzeni bagażowej w postaci tych aluminiowych listw :|
Jakąś wystawówkę bo wątpię by tak szybko Ci poskładali ten samochód?

Wracając do czytania znaków, nie jestem fachowcem bo nigdy takiej opcji nie miałem, ale znajomek mi powiedział, że wersja z GPS jest lepsza.
Bo znak raz czyta, raz nie, a to co mu podeśle mapa zazwyczaj się pokrywa z prawdą. Potwierdzacie? Zaprzeczacie?
Sonne
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2019, 20:09
model samochodu: ProCeed

Re: Pro ceed Gt

Post autor: Sonne »

Dzisiaj zamówiłem Proceeda GT. Wartość zamówienia 122 390 zł, udało mi się wynegocjować kwotę 117 000 zł. Czyli zniżka 5 390 zł.
Odbiór samochodu za około 120 dni. Dlatego nie wiem jak to możliwe, że przedmówca wspomina o odbiorze po kilku dniach. Albo wkręt albo po wystawówka. Ale i tak dość wcześnie dealer ją oddaje do prywatnych rąk.
Ale zgadzam się, nie ma tych opcji o których wspomniał.

Co do czytania znaków, ja mam negatywne doświadczenia, tyle że w mazdzie. Więcej w moim poście wyżej w tym temacie.
RONIN
Posty: 9
Rejestracja: 28 sty 2019, 12:59
model samochodu: Proceed GT
Lokalizacja: Miasto Łódź

Re: Pro ceed Gt

Post autor: RONIN »

Ja zapłaciłem 125k + opłaty które czekają przed wyjechaniem z salonu.

Pytanie, na ile brak czytania znaków to problem z niemontowanym układem czy nieaktywną funkcją w komputerze :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”