Kalkulator eksploatacji pojazdu

forum użytkowników modelu Cee'd

Kalkulator eksploatacji pojazdu

Postautor: Aga » 20 mar 2012, 09:22

Czy ktoś słyszał o stornach, a których dowiesz się ile tak naprawdę kosztuje kilometr jazdy Twoim samochodem, ile tak naprawdę pali i ile w niego włożyliście pieniędzy. Ja natrafiłam na taka jedna stronę. I zastanawiam się na ile to jest wiarygodne ? Czy ktoś może coś na ten temat wie ? Korzystał z takiego serwisu internetowego i mógł porównać u siebie z rzeczywistymi kosztami ?
Jestem początkującym użytkownikiem, ale szybko się uczę.
Awatar użytkownika
Aga

Re: Kalkulator eksploatacji pojazdu

Postautor: adrian23 » 21 mar 2012, 21:37

Są tego rodzaju aplikacje, ale nie należy im bezwględnie wierzyć. Aczkolwiek fajnie poznać takie szacunkowe dane na temat ponoszonych przez nas kosztów
Nie absorbuj się z debilem, bo wciągnie Cię w swój poziom i pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
adrian23

Postautor: plusminus » 22 mar 2012, 14:32

Ja korzystałem z takiego zagranicznego portalu. Można sobie tam było założyć cala historię w Excelu i prowadzić samodzielnie badania. A stronka ci wszystko ładnie wyliczała. Nie słyszałem o polskich takich stronach WWW, a chętnie bym się skorzystał , jeżeli serwis by mi w pełni odpowiadał. Może ktoś zna takie strony ?
Wyścigi samochodami to prawdziwe szaleństwo i wolność w jednym znaczeniu.
Awatar użytkownika
plusminus

Postautor: Maltynka » 24 mar 2012, 19:29

A mógłbyś podać adres tego portalu ? Chętnie przyjrzałabym się takiemu programowi :)
Człowiek uczy się przez całe życie ..
Awatar użytkownika
Maltynka

Postautor: Cock145 » 17 sty 2015, 08:27

Twoim samochodem, ile tak naprawdę pali i ile w niego włożyliście pieniędzy. Ja natrafiłam na taka jedna stronę. I zastanawiam się na ile to jest wiarygodne ? Czy ktoś może coś na ten temat wie ? Korzystał z takiego serwisu internetowego i mógł porównać u siebie z rzeczywistymi kosztami ?
Cock145

Wróć do Kia Cee'd