Koszty przeglądów

forum użytkowników modelu Ceed
Awatar użytkownika
motoja
Posty: 9
Rejestracja: 19 mar 2012, 09:02

Koszty przeglądów

Post autor: motoja »

Jak u Was z przeglądami? Ile Was to kosztuje? Ostatnio w swojej okolicy poszukiwałem w miarę rozsądnych cen przeglądu, wszystkie szacowały się w granicach od 450 do 650zł. W większości z nich robocizna była w gratisie :) lub jej koszt szacował się w okolicy 50-80zł/h; a ceny materiałów z jakimś niewielkim rabatem 5-10%. W sumie to nie wiem czy wybierać się tam gdzie mają najtaniej bo nie wiem czy nie poskutkuje to jakością wykonania.
“Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec”
(George Carlin)
Awatar użytkownika
adrian23
Posty: 11
Rejestracja: 21 mar 2012, 20:44

Re: Koszty przeglądów

Post autor: adrian23 »

Jeśli jesteś na gwarancji to wszystkie przeglądy należy robić u dealera, tak by przedłużać ważność tej gwarancji. A co do cen, to u mnie jest podobnie tak jak piszesz. Okolica 550zł
Nie absorbuj się z debilem, bo wciągnie Cię w swój poziom i pokona doświadczeniem
jarek1012
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2012, 14:06
model samochodu: ceed

Re: Koszty przeglądów

Post autor: jarek1012 »

Bielsko-Biała, koszt przeglądu ceeda 1,4 940PLN!!! Złodziejstwo w biały dzień! Te 7 lat gwarancji odbiorą sobie z nawiązką! W procedurach mają np. przy drugim przeglądzie (niezależnie od przebiegu) wymianę świec zapłonowych! Gdyby nie to, że dodatkowo podczas przeglądu okazało się, że zaczyna rdzewieć tylna klapa, to więcej bym się tam nie pojawił! Tak, pewnie ze stachy przed nowymi ogniskami rdzy będę płakał i płacił:(....
Norx
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2013, 20:05
model samochodu: Cee'd kombi 1.6 GDI

Re: Koszty przeglądów

Post autor: Norx »

Witam,

ostatnio robiliśmy przegląd Kijanki mojej żony, tj. Cee'd 1.4 MPI w serwisie w Łomży i wyszło 370zł za wszystko, przy czym olej jak i filter oleju mieliśmy swoje. Oczywiście należy mieć olej spełniający normy podane przez producenta i nie ma problemu. Przegląd wykonany bardzo szybko i wg mnie za uczciwe pieniądze, jak na autoryzowany serwis.
kianq

Re: Koszty przeglądów

Post autor: kianq »

370zł to bardzo dobra cena jak na ASO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”