Opinie o Kia Cee'd

forum użytkowników modelu Ceed
kobylek
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2011, 13:40

Opinie o Kia Cee'd

Post autor: kobylek »

Witam, właśnie myślę nad zakupem Ceeda i chciałbym spytać was o opinie na temat tego modelu, co możecie mi powiedzieć o jego spalaniu, ergonomice, trwałości, łatwości ewentualnej naprawy i w ogóle wszystkiego, czytałem wiele opinii, ale wiele z nich było sprzecznych. Co wy uważacie?
Tomeczek
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2011, 15:15

Re: Opinie o Kia Cee'd

Post autor: Tomeczek »

Jak dla mnie jest to bardzo dobry samochód, a miałem ich już kilka. Przemawiają za nim design, ilość miejsca w środku, twarde zawieszenie i bardzo dobre hamulce. Co do spalania to zależy jak jeździsz. Ja mam silnik diesla 1,6 CRDi VGT i pali mi w mieście 5,5 L. W trasie 4,5 - 5 , także jest dosyć oszczędne. Polecam!
Mihu_w
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2011, 15:39

Re: Opinie o Kia Cee'd

Post autor: Mihu_w »

Drugi mój wozik w życiu i pierwszy naprawdę porządny. Jednym słowem świetny samochód w szczegółach zaś ładny przyjemny dla oka design to co mnie najbardziej z początku do niego przekonało to niewielka cena jak na wóz tej klasy. Ponadto dużo miejsca Silnik czasem daje po uszach, ale to da się przeżyć. Spalać mógłby mniej, ale jednak nie jest to czołg. Mam wóz tylko 4 miesiące, ale na czas obecny jestem bardzo zadowolony. Ogólnie jak możesz kupić sobie te brykę to jak najbardziej polecam.
Waldi
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2011, 15:04

Re: Opinie o Kia Cee'd

Post autor: Waldi »

Ja niestety mam przeciwne zdanie, co do tego modelu według mnie nienajlepsza konstrukcja przy do tego słabym serwisie. Za te pieniądze mogłem zafundować sobie niestety coś innego. Może miałem pecha, ale już parokrotnie byłem zmuszony wysyłać go na poważne napraw. Miejsce i estetyka rzeczywiście bardzo fajne i samego złego nie da się o nim powiedzieć jednakże nie polecam.
dzwierz
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2011, 15:31

Re: Opinie o Kia Cee'd

Post autor: dzwierz »

Wspaniały wóz za racjonalną cenę. Niezwykle bogate wnętrze, w szczególności jesli chodzi bezpieczeństwo, niemało miejsca miejsca, sliczne wykonczenie. Silnik też niczego sobie choć przy wyższych obrotach bywa nieco głośny. Ogólnie według mnie super.
izus
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2011, 14:18

Re: Opinie o Kia Cee'd

Post autor: izus »

Samochód w pełni wart wydanych pieniędzy. Mam go ponad rok i do teraz ani jednej usterki. Wóź dobrze się prowadzi i trzyma się pewnie drogi. Wspaniale także wchodzi się nim w zakręty w czasie dynamicznej jazdy. To co każdy powyżej wspomina bardzo dużo wolnej przestrzeni w wewnątrz, komfortowo nawet w czasie długich podróży. Polecam
ivona
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2011, 13:30

Re: Opinie o Kia Cee'd

Post autor: ivona »

Na początku plusy, czyli auto piękne, sporę jak na swoją klasę, solidnie wyposażone przy tym cena od razu nie powala. Prezencja i ergonomia po prostu doskonała i nie można się niczego szczególnie doczepić Przy tym niezła stylistyka auta. Porządny trochę głośny silnik i dobra skrzynia biegów. Niestety wielkim problemem jest jakość tego cacka. Zdarzyło mi się już kilka mniejszych usterek a odgłos tapicerki psuję radość z jazdy. Ostatecznie jednak wóz dobry warty uwagi, choć osobiście z moją aktualną wiedzą kupiłabym inne auto.
kobyla
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2011, 13:08

Re: Opinie o Kia Cee'd

Post autor: kobyla »

Przed dokonaniem zakupu odwiedziłem bardzo wiele salonów i szukałem swojego wymarzonego auta. Byłem otwarty i brałem pod uwagę wiele modeli twórców Toyoty, Volkswagena i Kia. Czytałem o wszystkich modelach nie mało i ostatecznie zdecydowałem się na Kia Ceed. Miałem już różne samochody, z których byłem bardziej lub mniej zadowolony. Teraz do tego zestawienia doszedł Ceed i bardzo dobrze mnie zaskoczył chyba żadnym wozem nie jeździło mi się tak przyjemnie, takiej niespodzianki życzę każdemu. Według mnie wóz bardzo dobry.
kwiatek
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2011, 14:05

Re: Opinie o Kia Cee'd

Post autor: kwiatek »

Fajne autko z dobrym silnikiem, dzięki którego można naprawdę cieszyć się z jazdy, poza tym również wiele innych plusów m.in duża przestrzeń i bogate wyposażenie wnętrz. Przejechałam nim już sporą liczbę kilometrów i jak na razie zero usterek, co na naszych drogach jest prawdziwym sukcesem.
petzl
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2011, 12:38

Re: Opinie o Kia Cee'd

Post autor: petzl »

Fantastyczne auto, dzięki stosunkowo niewielkiej cenie jest to jedna z najciekawszych pozycji, jeśli chodzi o kompakty. Według mnie wspaniały silnik, wielki komfort, znośne spalanie paliwa i a od czasu jazdy jeszcze żadnej awarii. Według mnie lepszy od wszystkich kompaktów innych firm.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”