Cassa White a Deluxe White

forum użytkowników modelu Ceed
gizli
Posty: 4
Rejestracja: 07 lis 2018, 14:03

Cassa White a Deluxe White

Post autor: gizli »

Witam wszystkich!

Jestem nowy na tym forum. Planuje zakup nowego Ceeda w wersji kombi.
Wszystko juz w zasadzie wybrane oprocz koloru...
Powiedzcie prosze jaka jest roznica pomiedzy dwoma lakierami bialymi: cassa i deluxe?
Czemu cassa kosztuje 1000 zl a deluxe az 2300???
Bylbym bardzo wdzieczny za zdjecie jakies Kijanki w obu wersjach bialego koloru:)

Pzdr!
JaWa
Posty: 277
Rejestracja: 10 paź 2018, 12:45
model samochodu: Rio

Re: Cassa White a Deluxe White

Post autor: JaWa »

Jeden zwykły, a drugi metalik. W salonie powinni mieć próbki koloru żebyś sobie odcienie porównał. Natomiast mam inną propozycję: TARGUJ SIĘ!!! To wcale nie musi być 1300 zł różnicy. Co więcej może na placu mają mają w lepszej cenie - szczególnie, że za miesiąc ruszy wyprzedaż rocznika.
gizli
Posty: 4
Rejestracja: 07 lis 2018, 14:03

Re: Cassa White a Deluxe White

Post autor: gizli »

Dzieki za odpowiedz!
Co do targowania sie, to ogolnie ciezko... Caly czas mam kontre ze to nowy model, duzo zamowien itp i ze rabatow brak...
Max co udalo mi sie utargowac to rabat 4,5% na auto skonfigurowane na 102 tys. Czy to w Kia normalne? Kupowalem kiedys koncem roku auto innej marki to dostalem rabat 16%...
lyro
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:04

Re: Cassa White a Deluxe White

Post autor: lyro »

Cześć, i jak poszły negocjacje? Za ile kupiłeś ostatecznie samochód?
Sam przymierzam się do ceeda wersja L 1.4 140KM w manualu + pakiet biznes + kolor Blue Flame (B3L). Cena katalogowa 87 790 zł, propozycja salonów to upust 4,5% do 83 839,45 zł i nie ma mowy o większym rabacie.
Trochę jestem w kropce, ponieważ salon Forda za nowego Focusa Mk4 ST-LINE 1.5 150KM z ceny katalogowej 98 900 zł zszedł mi na 82 000 zł i to bez pytania o rabaty, tylko byłem obejrzeć jak to wygląda ;)
JaWa
Posty: 277
Rejestracja: 10 paź 2018, 12:45
model samochodu: Rio

Re: Cassa White a Deluxe White

Post autor: JaWa »

Jak kupujesz rabat, a nie samochód, to wpadnij jeszcze do Renault ;) będzie jeszcze więcej rabatu :mrgreen:
lyro
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:04

Re: Cassa White a Deluxe White

Post autor: lyro »

Oj oj bez czepiania się :)
Oba samochody mi się podobają, oba praktycznie tak samo wyposażone, ceed moim zdaniem ma ciut lepszej jakości materiały w środku + większy bagażnik. Focus lepiej prowadzi się, silnik bardziej dynamiczny.
JaWa
Posty: 277
Rejestracja: 10 paź 2018, 12:45
model samochodu: Rio

Re: Cassa White a Deluxe White

Post autor: JaWa »

lyro pisze:Oj oj bez czepiania się :)
Oba samochody mi się podobają, oba praktycznie tak samo wyposażone, ceed moim zdaniem ma ciut lepszej jakości materiały w środku + większy bagażnik. Focus lepiej prowadzi się, silnik bardziej dynamiczny.
Tylko Focus zaraz wychodzi nowy i będziesz się bujał starym autem z ogromną stratą wartości i gwarancja gorsza ;)
lyro
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:04

Re: Cassa White a Deluxe White

Post autor: lyro »

Focus Mk4 to właśnie najnowsza wersja ;)
JaWa
Posty: 277
Rejestracja: 10 paź 2018, 12:45
model samochodu: Rio

Re: Cassa White a Deluxe White

Post autor: JaWa »

lyro pisze:Focus Mk4 to właśnie najnowsza wersja ;)
To ja się już u nich gubię :mrgreen:
Sonne
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2019, 20:09
model samochodu: ProCeed

Re: Cassa White a Deluxe White

Post autor: Sonne »

Bo jest inna polityka cenowa. Upust w np u japończyków to max 2%. U koreańczyków to 5% na nowe modele, z wyprzedaży rocznika zauważyłem, że do 10%.
W europejskich, na start dostajesz 10%, a można i 20% utargować. Tak jak ktoś tu napisał. Albo kupujesz rabat albo samochód. Przelicz sobie dokładnie czego oczekujesz, i ile jesteś w stanie zapłacić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”