Warto kupić KIA Cee`d?

forum użytkowników modelu Ceed
Awatar użytkownika
major
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:48
Lokalizacja: Południe

Warto kupić KIA Cee`d?

Post autor: major »

Cześc wszystkim

W przeciwieństwie do pewnie większości forumowiczów ja jeszcze nie jezdze Kią... Ale przymierzam się do zakupu modelu Ceed i z tąd moje pytanie: Ten model jest warto swojej ceny? Bardziej opłaca się kupowac modele 2012 czy wczesniejsze? Czy model tegoroczny jest dużo mniej usterkowy? No i oczywiście kwestia wykorzystania tego modelu przez Policje: nie ma później problem z sprzedażą? albo zarysowania podczas parkingu? (dużo nieoznakowanych radiowozow to też Ceed)
"A ja to wszystko serdecznie pier***e panie majorze i wszystkich"
Awatar użytkownika
Maltynka
Posty: 10
Rejestracja: 24 mar 2012, 19:09
model samochodu: Ceed

Re: Warto kupić KIA Cee`d?

Post autor: Maltynka »

Według mnie warto :) NIedawno kupiłam benzynową wersję 1.6 DOHC i muszę przyznac że jeździ mi się bardzo przyjemnie. Nawigacja w aucie jest bardzo dobrze rozmieszczona i czytelna - nie mam żadnych problemów z wykorzystaniem wszystkich opcji dostepnych w tym samochodzie, a trochę ich jest :)
Człowiek uczy się przez całe życie ..
REROMEK
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2012, 13:40
model samochodu: niro XL

Re: Warto kupić KIA Cee`d?

Post autor: REROMEK »

jasne że warto - jeżdżę ponad 5 lat dieslem 115kM, jest rewelacyjny pod względem kosztów eksploatacji - 141tys km nawinięte i praktycznie bez awarii :D , może nie ma presiżu i zaufania na rynku ale jest mało popularny u złodziei, a jak masz zamiar kupować nowy egzemplarz to poczekaj do maja - ceed II będzie już chyba dostępny - wygląda moim zdaniem obłędnie... :o
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”