Ogólne wrażenie

forum użytkowników modelu Ceed
dossier
Posty: 16
Rejestracja: 11 lip 2011, 18:39

Ogólne wrażenie

Post autor: dossier »

Jak i w innych tematach proszę was o chłodną ocenę tego, co widzimy (kilka przykładowych zdjęć bo każdy oczywiście widział to autko nie jeden raz):

Obrazek

Obrazek

Obrazek

oczywiście można by jeszcze powrzucać tysiące zdjęć, ale to tylko tak dla podglądu ;)
cwieku
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2011, 14:07

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: cwieku »

Jak zobaczyłem te wnetrze to od razu przypominają mi się samochody naszych policjantów. Jak na razie tylko raz miałem okazję ogladać ceeda od srodka, ale kosztowalo mnie to 200 zł i 4 punkty ;) Generalnie fajne autko, ciekawa wersja wyposażenia w modelu na zdjeciach, to chyba rzadkość.
Awatar użytkownika
sylwek
Posty: 13
Rejestracja: 19 mar 2012, 13:50

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: sylwek »

Jeżeli chodzi od technicznej strony to nie wzbudza zbytniego zainteresowania. Ma według mnie dużo wad i problemów z którym spotykają się użytkownicy tego modelu. Co prawda design bardzo nowoczesny i stara się dorównać znanym markom europejskim. Wnętrze plastikowe. Materiały użyte do wykończenia są na przywoitym poziomie. Można powiedzieć, że wszystko jest dobrze spasowane.Od tej strony to ok.
Hobbysta samochodowy od urodzenia, a mechanik z zamiłowania
horman
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2013, 10:37

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: horman »

w rzeczywistości wygląda trochę słabiej niż wrażenie na fotach...ale jeździ się nieźle - mam taki jako samochód służbowy
popielniczka
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2013, 12:25

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: popielniczka »

horman pisze:w rzeczywistości wygląda trochę słabiej niż wrażenie na fotach...ale jeździ się nieźle - mam taki jako samochód służbowy
Słabiej, ponieważ w rzeczywistości autko jest trochę mniejsze niż na zdjęciu.
lizaduchowna

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: lizaduchowna »

Ja jestem własnie szczęśliwą (o, ta!) posiadaczką Kia Cee`d - jedynki - i bardzo ją sobie chwalę. Osiągi ma niezłe, pali przyzwoicie, a co mnie ogromnie cieszy - jest niesłychanie pakowna wszerz i wzdłuż. Bagażnik już nieco mniej rewelacyjny, ale że właśnie się urządzałam - mogłam przewieźć w niej mnóstwo rzeczy, od wykładziny po paczki z meblami, nawet łóżkiem!
Moim zdaniem to bardzo porządny kompakt, w porównaniu z Yariska czuje dużo większą wygodę. Ścigać się nie mam zamiaru :mrgreen:
cyderka
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2013, 00:42

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: cyderka »

Moje marzenie :) Ach.... gdyby tylko była bogatsza :)
darionahar1
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2013, 12:19

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: darionahar1 »

Moją żona taką kupiła, jest genialna
Vasco
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2012, 01:40
model samochodu: Kia Oprima 2.0T

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: Vasco »

Bardzo ladne auto. Szczegolnie najnowszy model robi wrazenie. KIA sie wyrabia...
MarcusXL

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: MarcusXL »

Macie rację, Kia w końcu dogania najlepszych, a nie wącha tylko spaliny ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”