Ogólne wrażenie

forum użytkowników modelu Soul
judawity
Posty: 4
Rejestracja: 20 wrz 2013, 00:27
model samochodu: Kia

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: judawity »

Jeśli chodzi wygląd to tylko Soul :)
ulakonikowska

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: ulakonikowska »

Wiecie co, w tym tygodniu pojeździłam Kią Soul mojego sąsiada - i jestem pod takim wrażeniem (pozytywnym!), że zachorowałam na nią na maksa. Piękne auto, wspaniale się prowadzi, a jakie wyposażenie z salony! :o Nie bardzo mogę sobie teraz na nią pozwolić, ale kiedyś na pewno (jak trochę stanieją nowe egzemplarze ;-)), w każdym razie samochód jest ekstra w swoim przedziale! Ja jestem zachwycona.
sad10
Posty: 3
Rejestracja: 17 wrz 2013, 17:39
model samochodu: KIA Sportage

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: sad10 »

Sama nazwa tego autka jest magiczna, to samochód z duszą :)
glodomor

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: glodomor »

Świetny samochód, miałem okazje popróbować. Gdybym nie kupił wcześniej Picanto, na pewno to byłby mój wybór.
pomaranczowyslon

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: pomaranczowyslon »

Powiem tak : długo się zastanawiałem, co kupić, w końcu wybrałem Soul - i absolutnie nie żałuję! Polecam wszystkim będącym na kupnie, naprawdę dobry samochód, świetnie się prowadzi, ekonomiczny, dobrze wyposażony, no i przy okazji ładny dla oka ;-)
timon10

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: timon10 »

Moje najlepsze auto jak do tej pory :)
foka

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: foka »

Dołączam do zachwyconych 8-) Moje najlepsze auto ever - zwłaszcza, że nówka. Ale generalnie nie mam najmniejszych zastrzeżeń, rewelacja!
violka10

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: violka10 »

Świetne auto, mam je od kilku miesięcy, kupiłam używane ale w świetnym stanie.
wiesiek12

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: wiesiek12 »

Jestem uzytkownikiem tego cacka, nie żałuję wydanych pieniędzy.
lizaela

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: lizaela »

Hej! Co tu kryć Soul jest piękny, dlatego też marzę o tym by go mieć. Problemem jest tylko to, że zupełnie nie wiem czego szukać - chciałabym auto w miarę oszczędne, ale jednocześnie pozwalające na w miarę sprawne poruszanie się. No i ważne, żeby był bezawaryjny. Co byście mi poradzili, jaki silnik?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Soul”