Kia Venga mały gabarytowo przestronny wewnątrz?

forum użytkowników modelu Venga
leszczyk
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2011, 14:18

Kia Venga mały gabarytowo przestronny wewnątrz?

Post autor: leszczyk »

Hej, jak w tytule, poczytałem o Kia Venga, ponoć nie mieści się w standardowym podziale na segmenty. Gabarytowo najbliżej mu do segmentu B, jednak wnętrze ponoć bardzo przestronne i z dużą ilością miejsca. Ciekawią mnie opinie szczęśliwych posiadaczy tego modelu. Pozdrawiam.
mateusz
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2011, 11:13

Re: Kia Venga mały gabarytowo przestronny wewnątrz?

Post autor: mateusz »

Hej no mam go 8 miesięcy, faktycznie mały gabarytowo, ale rozwiązania zastosowane wewnątrz są niesamowite, nigdy bym nie pomyślał, że jest tyle miejsca wewnątrz. Całkiem spory rozstaw osi powoduję, że Venga ma naprawdę dużą ilością miejsca w kabinie. Także jak najbardziej popieram zdanie że jest bardzo przestronny co się bardzo przydaję w życiu codziennym. Jak jakieś jeszcze pytania polecam się.
danny
Posty: 13
Rejestracja: 22 wrz 2011, 10:24

Re: Kia Venga mały gabarytowo przestronny wewnątrz?

Post autor: danny »

Ładny, dobrze wykonany, dużo miejsca dla pasażerów i na bagaż. Silnik pracuje bardzo cicho. Spalanie jest niskie ale tylko przy wolnej jeździe;) przy częstym przyśpieszaniu i dużej prędkości podróży spalanie wyraźnie wzrasta, ale wiadomo nie może być jak w bajce.Jednym słowem trzeba jeździć ekonomicznie.
karolak
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2011, 14:39
model samochodu: Sportage

Re: Kia Venga mały gabarytowo przestronny wewnątrz?

Post autor: karolak »

Udany samochód - wygodny, cichy, dobrze się prowadzi, zaparkujesz praktycznie wszędzie. Na rondzie trochę widoczność ogranicza słupek.Na nierównej drodze słychać pracę zawieszenia. Parę mankamentów jest ale ogólne wrażenia, jak najbardziej pozytywne. Wiadomo nie ma samochodów idealnych, tak jak w życiu.
evo
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2011, 13:34

Re: Kia Venga mały gabarytowo przestronny wewnątrz?

Post autor: evo »

A ja słyszałem, że główną wadą jest jego wysoka awaryjność. Znajomy zakupił ten model niecały rok temu i był w serwisie już z trzema różnymi usterkami. Mówił, że serwisanci też nie najlepsi, musiał jeździć po kilka razy z jednym problemem. Dodatkowo elektronika w tym aucie też słaba.
camilos
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2011, 14:45

Re: Kia Venga mały gabarytowo przestronny wewnątrz?

Post autor: camilos »

Wczoraj miałem okazję przyjrzeć się nowj Vendze i jestem pod wrażeniem. Jezeli chodzi o desing i wykonanie to Kia zrobiła duży postęp już Kia ceed jest nieźle wykonana a Venga jako drugi samochód taki typowo miejski jest bardzo dobrze wykonana i ma wiekszy bagażnik niz konkurencyjne modele nawet wiekszy niż w focusie, który jest pozycjonowany o kategorie wyżej i jak na takie miejskie autko to naprawdę przestronny a cenowo też lepszy od np fiata punto, który nawet nie ma takiej wersji silnikowej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Venga”