Kupno Kia Venga

forum użytkowników modelu Venga
wroniacz
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2011, 15:30

Kupno Kia Venga

Post autor: wroniacz »

Znalazłem taką ciekawą propozycje : http://otomoto.pl/kia-venga-kredyt-3x33 ... 11948.html i chyba się na nią zdecyduję ale najpierw chciałbym spytać osoby bardziej obeznane w temacie co sądzicie o tej sztuce?
leonidas
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2011, 15:13

Re: Kupno Kia Venga

Post autor: leonidas »

Nie jestem ekspertem ale mnie się podoba jak cię stać to bym brał :)
karmaciag
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2011, 15:42

Re: Kupno Kia Venga

Post autor: karmaciag »

Całkiem rozsądna cena jak za takie cacko, osobiście nie podoba mi się kolor:p ale to sprawa gustu i zawsze można zmienić, polecam ogólny dobry artykuł o tym wozie http://www.mmszczecin.pl/235034/2010/7/ ... ory=biznes Generalnie nie widzę w modelu szczególnych problemów też bym brał jakby było mnie stać.
andrus
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2011, 14:40

Re: Kupno Kia Venga

Post autor: andrus »

Jak cię stać to czemu by nie według mnie model dobry. Choć ja osobiście jakbym kupował sobie wozik to zamówiłbym używany. Taka nówka z salonu po kilku miesiącach czy chociażby latach traci niezwykle wiele na wartości. No ale może mój portfel nie jest przygotowany na takie rozwiązania :)
majak
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2011, 14:01

Re: Kupno Kia Venga

Post autor: majak »

Ja wiem wiadomo co nówka to nówka i jakbym miał możliwość to bym zakupił ten model, ale w moim wypadku to szukam też jakiejś używanej dobrej maszyny, problem w tym ze niezłą używaną maszynę naprawdę ciężko znaleźć :/
tomcio
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2011, 15:47

Re: Kupno Kia Venga

Post autor: tomcio »

Ja sądzę że to zależy także od tego do czego miałby służyć taki samochód. Czy do jedynie do własnego zastosowania, czy może w pracy. Samemu uważam ze warto zainwestować w nowy model z salonu, jeśli zamierza się z niego długo korzystać. Wtedy nie nie trzeba się szczególnie przejmować spadkiem jego ceny w czasie. Ja bym kupował.
marco
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2011, 14:18

Re: Kupno Kia Venga

Post autor: marco »

Trochę offtopic się robi ale, ja bym brał jedynie używane samochodziki. Już w ciągu około 2 lat możemy zdobyć coś o połowę taniej, jak się trochę poszczęści to można zakupić takie modelu w stanie właściwie doskonałym, a za tą kasę można wyjechać sobie na zasłużony wypoczynek, czy kupić drugi samochód.
martynka
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2011, 12:45

Re: Kupno Kia Venga

Post autor: martynka »

Jestem za nówko wiadomo ze wszystko będzie w tedy w porządku żadnego losowania jednakże przy czymś takim brałbym pod uwagę ile się będzie jeździć nowy jest opłacalny gdy jeździ się sporo używany bym brał gdyby jeździło się mniej.
karmaciag
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2011, 15:42

Re: Kupno Kia Venga

Post autor: karmaciag »

Ostatnio miałem okazje blizej się przyjrzeć noej Kia Vendze i musze przyznać że jestem pod wrażeniem. Tak samo jesli chodzi o wyglad zewnęrzny i jakość wykonania. Jak na samochód segmentu B to ma też spory bagażnik, większy niż w kompaktach a cenowo teź konkurencyjne.
Awatar użytkownika
zigi
Posty: 19
Rejestracja: 18 mar 2012, 08:24

Re: Kupno Kia Venga

Post autor: zigi »

KIA venga samochód dość dobry jak na segment klasy średniej. I z tego co wiem cenowo konkurencyjny w stosunku do innych producentów marek z tego segmentu. Pozatym 7 lat gwarancji. Tego nie dają inni producenci. Myślę że warto zainwestować w ten samochód. też bym na twoim miejscu kupował nowy nie używany.
Motoryzacja to moje motto życiowe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Venga”