Kia Picanto czy aż tak "Pikantne" jak wskazuję nazwa?

forum użytkowników modelu Picanto
grzecholec
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2011, 14:34

Kia Picanto czy aż tak "Pikantne" jak wskazuję nazwa?

Post autor: grzecholec »

Hej, przeglądając automoto, i inne pisma, coraz częściej natrafiałem właśnie na Kia Picanto, patrze na to autko czytam, i robi wrażenie, czy mimo jego małych rozmiarów, poziom pikanterii jest znacznie większy? Pomimo co naturalne dla tej klasy kompaktowych rozmiarów, zaskakuję wnętrzem czy chociażby rozmiarami bagażnika. Może dużo kwestii poruszyłem ale jestem bardzo ciekawy waszych opinii?
kamila
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2011, 10:04

Re: Kia Picanto czy aż tak "Pikantne" jak wskazuję nazwa?

Post autor: kamila »

Hej, mały jest wielki i pikantny:), super autko, pojemne mimo gabarytów. Nie miałem jeszcze żadnej usterki. Przyjemny i wygodny w trakcie jazdy. Silnik pracuje cicho. Do polecenia tym, którzy cenią sobie wygodę, funkcjonalność za niewielką cenę. Oto i tyle.
marek
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2011, 11:21

Re: Kia Picanto czy aż tak "Pikantne" jak wskazuję nazwa?

Post autor: marek »

Miłe zaskoczenie, nie zawiodłem się, tanie eksploatowanie tego pojazdu, biorąc pod uwagę zepsuła się w nim tylko jedna rzecz po 60000 km włącznik świateł zaczął przerywać, ale w serwisie oryginał z wymianą to 150 złotych, także jak na taką ilość kilometrów i czas użytkowania odpukać autko bezawaryjne:) . No i pikantny charakterek ma..
leonidas
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2011, 15:13

Re: Kia Picanto czy aż tak "Pikantne" jak wskazuję nazwa?

Post autor: leonidas »

150 zl, ale Kia ma przecież 7 letnia gwarancję, więc powinno być wymienione za darmo chyba?
Awatar użytkownika
zigi
Posty: 19
Rejestracja: 18 mar 2012, 08:24

Re: Kia Picanto czy aż tak "Pikantne" jak wskazuję nazwa?

Post autor: zigi »

Jeżeli autko jest na gwarancji to wszystkie elementy powinny być naprawiane gratis w ramach gwarancji. Przeglądy gwarancyjne i ewentualne naprawianie usterek podczas przeglądu powinno być za darmo.No chyba że awaria nastąpiła z winy kierowcy. Czy ktoś może wie jak wygląda tak siedmioletnia gwarancja ? Co ona obejmuje. Bo z tego co czytam to za wymianę elementów, które się zepsuły, trzeba jednak płacić.
Motoryzacja to moje motto życiowe
Awatar użytkownika
adrian23
Posty: 11
Rejestracja: 21 mar 2012, 20:44

Re: Kia Picanto czy aż tak "Pikantne" jak wskazuję nazwa?

Post autor: adrian23 »

Najlepiej wypytać o to przy zakupie auta, ewentualnie zadzwonić do nich, bądź odwiedzić by osobiście zadać to pytanie. Z tego co słyszałem przy każdym modelu są kosmetyczne różnice jesli chodzi o to co obejmuje gwarancja
Nie absorbuj się z debilem, bo wciągnie Cię w swój poziom i pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
paralaleum
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2012, 00:46
model samochodu: Picanto

Re: Kia Picanto czy aż tak "Pikantne" jak wskazuję nazwa?

Post autor: paralaleum »

Według mnie pikantne. Stylistyka jest na tyle agresywna, że nadaje takiego sportowego wyglądu. A mnie od zawsze ciągło do sportowych modeli. Dlatego poważnie zastanawiam się nad jego zakupem
Wchodzi facet do windy, a tam schody xD
Boria
Posty: 5
Rejestracja: 12 paź 2015, 20:38
model samochodu: KIA Picanto

Re: Kia Picanto czy aż tak "Pikantne" jak wskazuję nazwa?

Post autor: Boria »

Kia Picanto bardzo pikantne auto mało spala i szybko jeździe fajny agresywny wygląd co nadaje mu takiego sportowego charakteru co brakuje wielu osobowym autom . Ma także wady ale ich jest mało.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Picanto”