Kia Lotos Race

forum użytkowników modelu Picanto
Awatar użytkownika
KiaFUN
Posty: 20
Rejestracja: 11 mar 2012, 20:10
model samochodu: Rio

Kia Lotos Race

Post autor: KiaFUN »

Tegoroczne mistrzostwa KIA LOTOS RACE - Wyścigowe Mistrzostwa Polski Kia Picanto zapowiadają się całkiem ciekawie. To chyba jedyna markowa seria wyścigów samochodowych w Naszym kraju. Uczestnikami mogą zostać osoby powyżej 29 lat, którzy swoje zgłoszenia mogą składać do 23 marca br. Zawodnikom sprzedaż aut będzie odbywała się w okazyjnej cenie 39 900zł. Takie mistrzostwa organizowane są już od 2006r. Sezon rozpocznie się w pierwszy weekend maja. Zwycięzca po sześciu etapach mistrzostw zostanie szczęśliwym posiadaczem limitowanej wersji Kia Picanto.

Kalendarz Kia Lotos Race:
1. Lausitzring (Niemcy) 4-6.05.2012.
2. Red Bull Ring (Austria) 18-20.05.2012
3. Poznań (Polska) 29.06 - 01.07.2012
4. Slovakiaring (Słowacja) 17-19.08.2012
5. Poznań (Polska) 31.08 - 02.09.2012
6. Brno (Czechy) 21-23.09.2012

Czy ktoś z Was miał przyjemność w nich uczestniczyć i mógłby przybliżyć Nam nieco warunki i ogólne zainteresowanie takimi wyścigami?
Awatar użytkownika
adrian23
Posty: 11
Rejestracja: 21 mar 2012, 20:44

Re: Kia Lotos Race

Post autor: adrian23 »

Brałem w nich udział z perspektywy widza jakieś 3 lata temu. Mnie się podobało :) Były to początki mojej przygody z rajdami wyścigowymi i jak przystało na zafascynowanego młokosa chłonąłem wszystko z dużym zaciekawieniem, więc możliwe że to przyczynia się do takiej pozytywnej oceny. Szczególnie że pogoda za bardzo nie dopisywała. Organizatorsko było ok, mieliśmy wytyczone specjalne strefy do kibicowania, były dostępne mapki z trasa przejazdu. A po wyścigu wszyscy pasjonaci mieli gdzie się spotkać i powspominać wyścig przy kuflu dobrego piwa
Nie absorbuj się z debilem, bo wciągnie Cię w swój poziom i pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
Chrisu
Posty: 19
Rejestracja: 22 mar 2012, 20:00
Lokalizacja: Iława

Re: Kia Lotos Race

Post autor: Chrisu »

Pomyliłeś się - zgłaszać mogą się osoby do 29 roku życia.

A bym się pościgał. Fajne, surowe wnętrze, kubełkowy fotel, 6 punktowe pasy bezpieczeństwa. Do tego piękne panie hostessy :D Jedynie silnik trochę mały. Połowa tego co w F1 i ok. 10x mniejsza moc :( Ma ktoś pożyczyć 40k zł? Oddam z wygranych.
Awatar użytkownika
paralaleum
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2012, 00:46
model samochodu: Picanto

Re: Kia Lotos Race

Post autor: paralaleum »

Hmmm czyli do kryterium wiekowego bym się swobodnie kwalifikował :)
Zawsze była by to jakaś okazja do tańszego nabycia tego modelu. Jednakże patrząc z drugiej strony nie ufam aż tak swoim umiejętnościom rajdowym by być pewny że auto po takim rajdzie bedzie w stanie mi dalej służyć.
Wchodzi facet do windy, a tam schody xD
Bogdan1234
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2015, 17:39

Re: Kia Lotos Race

Post autor: Bogdan1234 »

Pomyliłeś się - zgłaszać mogą się osoby do 29 roku życia.
A bym się po ścigał. Fajne, surowe wnętrze, kubełkowy fotel, 6 punktowe pasy bezpieczeństwa. Do tego piękne panie hostessy :D Jedynie silnik trochę mały. Połowa tego co w F1 i ok. 10x mniejsza moc :( Ma ktoś pożyczyć 40k zł? Oddam z wygranych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Picanto”