Kia picanto spalanie

forum użytkowników modelu Picanto
orzech52

Re: Kia picanto a spalanie

Post autor: orzech52 »

dunaj22 pisze:Ja mam podobnie. Niestety stoję w korkach...
Ja tez mam to nieszczęście, że w korkach stoję regularnie. Moim zdaniem jednak jeśli chodzi o spalanie to nie jest aż tak źle jakby mogło być :)
tadekkoks

Re: Kia picanto a spalanie

Post autor: tadekkoks »

No właśnie - specyfikacja uwzględniająca 'jazdę miejską' nie bierze jednak pod uwagę korków, kiedy to spalanie jest zupełnie inne, niz przy płynnym ruchu miejskim.
chmurny

Re: Kia picanto a spalanie

Post autor: chmurny »

Witam,
niestety nie jesteś jedyny w tym gronie, u mnie jest analogicznie...
ewelahoracy
Posty: 5
Rejestracja: 02 paź 2013, 21:28
model samochodu: Kia Picanto

Re: Kia picanto a spalanie

Post autor: ewelahoracy »

Ja mieszkam na szczęście w ternie bardzo "małomiejskim", gdzie korki zdarzają się sporadycznie, nie mogę więc narzekać ani na korki, ani na to, że generują większe spalanie ;-)
lol25
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2013, 16:14

Re: Kia picanto a spalanie

Post autor: lol25 »

Myślę, że te wyniki są troszkę zawyżone, jak wam idzie spalanie użytkownicy?
PREZES
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2013, 16:51

Re: Kia picanto a spalanie

Post autor: PREZES »

Witam
Spalanie na trasie około 5,1 ale korki to troszkę większe bo nawet około litra więcej ale pomiar na komputerze pokazuję około 5,4 , ale jak się tankuję to wszystko wychodzi :shock:
placek77
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2013, 15:41
model samochodu: cerato

Re: Kia picanto a spalanie

Post autor: placek77 »

Andre. do gniazda zasilania. Poza tym co do spalania to niezależnie od samochodu, bardziej ekonomiczniej wyjdzie.
mknę, przez drożne przestworza!
batman293

Re: Kia picanto a spalanie

Post autor: batman293 »

I mnie spala mniej niż 5 litrów, nawet w mieście.
konik44
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2013, 11:27

Re: Kia picanto a spalanie

Post autor: konik44 »

średnio wychodzi mi koło 7l, rzadko mniej
Damiano20106
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2013, 21:50
model samochodu: Picanto

Re: Kia picanto a spalanie

Post autor: Damiano20106 »

Witam posiadam owe autko silnik 1.1 rok 2007 końcówka juz po lifcie zamontowana instalacja lpg ( taki kaprys ) jest tanio na butli 35 l robię średnio 300 km ale wg tego co znalazłem w necie co podają ludziska troszke za duzo benzyny ostatnio zapomniałem na gaz przełączać to wyszło mi 9 l na 100 km jazda tak 50-60 Max w korkach i to mega 1-2 ciagle na sprzęgle praktycznie

Świece zmieniłem bo od nowości nikt tego nie zrobił dodam ze jestem drugim właścicielem auta gdy kupiłem miała 20.000 teraz 45.000

Autko serwisowane praktycznie 0 kosztów padł akumulator ... Świece ... Dziś filtry i oleje ... Klocki jakis czas temu ... Tylko co z tym małym spalaniem ?!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Picanto”