Ma już ktoś nowe Kia Picanto

forum użytkowników modelu Picanto
KijankaSR
Posty: 3
Rejestracja: 02 lip 2013, 20:49
model samochodu: Picanto II

Re: Ma już ktoś nowe Kia Picanto

Post autor: KijankaSR »

Dopowiem że czekaliśmy dokładnie 4 miesiące i ok 2 tygodni - wpłata zaliczki 14 lutego (taki prezent dla żony na walentynki - zaciągnąłem ją do salonu i sprawiłem niespodziankę) a auto odebraliśmy 28 czerwca, oczywiście info mieliśmy ok 3-4 dni wcześniej.
Ale warto poczekać - jak narazie przebieg 4400 km i jest ok :)
Ryszard
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2014, 23:28
model samochodu: Picanto

Re: Ma już ktoś nowe Kia Picanto

Post autor: Ryszard »

Mam Picanto II 1.0 LX od 27 marca 2012 r. Przejechałem do dziś 46 600 km i jak do tej pory nie było żadnych usterek. Spalanie w mieście 5 - 5,5 l/100 km. Poza miastem zadowala się 4,3 l/100 km przy jeździe z prędkością do 100 km/h. jest po dwóch przeglądach gwarancyjnych przed trzecim. Jeżdżę na benzynie 95 okt. Raz w miesiącu wlewam Shell V-Power. Nie oszczędzam na oleju i nie mam problemów. I niespodzianka; dziś przestała pracować pompka spryskiwacza. Jutro muszę spróbować umówić się w serwisie. To pierwsza niespodzianka.
Boria
Posty: 5
Rejestracja: 12 paź 2015, 20:38
model samochodu: KIA Picanto

Re: Ma już ktoś nowe Kia Picanto

Post autor: Boria »

Zamierzam kupić kie Picanto , ale się jeszcze nie zdecydowałem więc do końca nie wiem . Na pewno jak będę kupował wezmę jakiś mało rzucający się kolor ponieważ auto bardziej pasuje do płci pięknej , ale mi i tak się podoba . Na pewno jest w tym aucie dobre niskie spalanie , które przydaje się do jazdy po zatłoczonym mieście , czy jechać gdzieś w trasę . Ale za bardzo nie mogę się zdecydować jaki model czy ktoś pomorze ????
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Picanto”