Ma już ktoś nowe Kia Picanto

forum użytkowników modelu Picanto
Andre
Posty: 36
Rejestracja: 07 paź 2012, 16:17

Re: Ma już ktoś nowe Kia Picanto

Post autor: Andre »

Czy masz KIA PICANTO "starej" wersji. Ja mam Picanto II kupione w październiku 2012 i wszystko na razie jest ok. Przejechałem jednak dopiero 2400km.
marcinr
Posty: 8
Rejestracja: 29 maja 2012, 09:57
model samochodu: kia picanto II

Re: Ma już ktoś nowe Kia Picanto

Post autor: marcinr »

Mam Picanto II LX.
Tomi
Posty: 5
Rejestracja: 10 mar 2013, 13:14
model samochodu: Pikuś

Re: Ma już ktoś nowe Kia Picanto

Post autor: Tomi »

jeśli dobrze kojarzę, to cięgna skrzyni w niektórych egzemplarzach mają jakąś wadę fabryczną i przy pierwszej lepszej wizycie w serwisie sprawdzają właśnie ten element.
marcinr
Posty: 8
Rejestracja: 29 maja 2012, 09:57
model samochodu: kia picanto II

Re: Ma już ktoś nowe Kia Picanto

Post autor: marcinr »

Cięgła zmieniane były przy pierwszym podejściu, tylko nie wiem które.
KijankaSR
Posty: 3
Rejestracja: 02 lip 2013, 20:49
model samochodu: Picanto II

Re: Ma już ktoś nowe Kia Picanto

Post autor: KijankaSR »

Witam - od piątku czyli 5 dzień jesteśmy z żoną właścicielami nowego Picanto II - czarny metalic 3 drzwiowy- wersja XL najbogatsza z silnikiem 1,2 - 85 KM i 121 Nm (katalogowo 11 do setki więc całkiem miło dodatkowo pakiet Race i City czyli felgi 15", dodatkowe spojlery, skóra pomarańczowa wewnątrz, fotele ala kubełki, światła do jazdy w dzień LED z czujnikiem zmierzchu oraz tylne lampy też LED, poduszki powietrzne i kurtyny, ABS itp. elektryczne szyby i lusterka wraz ze składaniem i kierunkami w nich, klimatyzacja, podgrzewane fotele i kierownica, komputer, radio z mp3, bluetooth i multimedialna kierownica sterująca radiem i telefonem wraz z wybieraniem głosem numerów lub z książki telefonu, wejście usb i na ipoda i wiele innych drobiazgów.
Z tego co wiemy to obecnie z tym silnikiem, wyposażeniem to jedyny egzemplarz w PL :)
Zobaczymy z czasem jak się będzie sprawował...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Andre
Posty: 36
Rejestracja: 07 paź 2012, 16:17

Re: Ma już ktoś nowe Kia Picanto

Post autor: Andre »

Ja mam jak pisałem wyżej Picanto II kupione w październiku 2012 i wszystko na razie jest ok. :D
grzesiu702
Posty: 9
Rejestracja: 18 cze 2013, 21:33
model samochodu: Kia Picanto II 1.2 MPI

Re: Ma już ktoś nowe Kia Picanto

Post autor: grzesiu702 »

Ja swoje Picanto kupiłem w styczniu 2013 wersja L 1.2. Właśnie wróciłem z urlopu na którym w ciągu trzech tygodni przejechałem 2700 km i nie było żadnych problemów tylko lałem paliwo i w drogę :) :)
PREZES
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2013, 16:51

Re: Ma już ktoś nowe Kia Picanto

Post autor: PREZES »

Witam
Moze mi ktos powiedziec ile oczekiwal na sprowadzenie Picanto bo mam zamówione i minelo ponad 3 miesiace i nie moge sie dowiedziec w salonie kiedy zostanie dostarczone .
Podobno jeszcze nie wyprodukowali!!
javasen
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2013, 16:59
model samochodu: Picanto

Re: Ma już ktoś nowe Kia Picanto

Post autor: javasen »

Ja odebrałem moje Picanto po niecałym miesiącu (z tym, że było to w I półroczu b.r.)
Prezes, masz już swoje zamówione auto?...
PREZES
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2013, 16:51

Re: Ma już ktoś nowe Kia Picanto

Post autor: PREZES »

Na razie jeszcze nie eee podobno jest już w Polsce
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Picanto”