SERWISY KIA

forum użytkowników Kia Niro
PioKia
Posty: 32
Rejestracja: 11 sie 2018, 00:15
model samochodu: Kia NIRO XL
Lokalizacja: Kraków

SERWISY KIA

Post autor: PioKia »

Postanowiłem podjąć temat serwisów dilerskich Kia, stało się to po lekturze opinii o w/w serwisach. Jestem zafascynowany samochodem KIA Niro i zdecydowany na zakup (jeszcze ta gwarancja - 7 lat). Mój zapał ostygł po lekturze opinii i horrorach klientów tych serwisów. Co z 7 letniej gwarancji jeżeli nie będzie można jej zrealizować w zadowalającym stopniu lub wcale. Być może to tylko wyjątki, ale ... Jeżeli ktoś miał już do czynienia z serwisem, proszę o podzielenie się opinią i uwagami.
Kia Niro XL
Piotrek
Posty: 1400
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:00
model samochodu: Kia Optima
Lokalizacja: Łańcut

Re: SERWISY KIA

Post autor: Piotrek »

Co rozumiesz przez "te serwisy"? Serwisów Kia w Polsce jest pewnie ze 100 albo coś koło tego. Znajdą się wśród nich słabe jak i w pełni profesjonalne z odpowiednim podejściem do klienta.
Pytanie najważniejsze - skąd piszesz, bo to pozwoli określić listę pobliskich serwisów i zebrać opinie o nich.
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
PioKia
Posty: 32
Rejestracja: 11 sie 2018, 00:15
model samochodu: Kia NIRO XL
Lokalizacja: Kraków

Re: SERWISY KIA

Post autor: PioKia »

Piszę z Krakowa ale opinie czytałem z województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.
Kia Niro XL
Piotrek
Posty: 1400
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:00
model samochodu: Kia Optima
Lokalizacja: Łańcut

Re: SERWISY KIA

Post autor: Piotrek »

No to w Krakowie masz serwis przy Jasnogórskiej - jeden z lepszych w kraju. Podobnie u Wadowskich przy Zakopiance też jest full profeska. Nie wiem jak przy Kotlarskiej, ale też raczej tragedii nie ma. Jeśli chodzi o Kraków to możesz kupować spokojnie 8-)
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: SERWISY KIA

Post autor: camelleon »

na śląsku od 7 lat auto serwisuja mi Ci sami ludzie. (zmienił się salom wlasciciel itd.. ale ekipa pozostala). problemów nie spotkalismy, zakup nowych aut zawsze ladnie sprawnie pomocnie. Awaryjnosc na poziomie 2% przy 5 kijankach - czyli tak naprawde nie mozna nic powiedziec o samych gwarancjach - ale to co bylo robione bylo robione bardzo dobrze sprawnie szybko. Naprawy typu powypadkowe tez zrobione na dobrym poziomie. Koszty przegladów nizsze niz u konkurencyjnych marek, no i masz swiadomosc ile zaplacisz bo wisi cennik roboczogodzin i dlugosci przegladów dla danego modelu w odpowiednim roku wiec nie ma zaskoczeń. Mozna uzywac swoich materialow serwisowych, tez nie robią problemów.
EuroKas Gliwice pszczyńska polecam
Mess with the best
Die like the rest
JaWa
Posty: 277
Rejestracja: 10 paź 2018, 12:45
model samochodu: Rio

Re: SERWISY KIA

Post autor: JaWa »

Też mogę potwierdzić, że nie mam żadnych problemów z serwisem. Nie chciał bym się tutaj narazić na pozew ze strony innych marek, ale konkurencja potrafi bardzo nie miło zaskoczyć.
MMarcin76
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2019, 15:35
model samochodu: Niro
Lokalizacja: Szczecinek

Re: SERWISY KIA

Post autor: MMarcin76 »

Cześć.
Czy, może wie ktoś z was ile oleju wchodzi do silnika?
Grubasek
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2018, 17:14
model samochodu: Niro XL 2018 HEV

Re: SERWISY KIA

Post autor: Grubasek »

Motor oil for Niro HEV: 3,6 ltr.
Kia Niro XL 2018 HEV
MMarcin76
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2019, 15:35
model samochodu: Niro
Lokalizacja: Szczecinek

Re: SERWISY KIA

Post autor: MMarcin76 »

Grubasek pisze:Motor oil for Niro HEV: 3,6 ltr.
Dziękuję
MMarcin76
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2019, 15:35
model samochodu: Niro
Lokalizacja: Szczecinek

Re: SERWISY KIA

Post autor: MMarcin76 »

Mój wybór padł na: Eneos Premium Ultra 0W20
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Niro”