Napis na klapę

forum użytkowników Kia Stinger
Darekpoznań
Posty: 48
Rejestracja: 03 lis 2018, 20:20
model samochodu: Stinger GT

Re: Napis na klapę

Post autor: Darekpoznań »

Przedni znaczek idealnie psuje na tylną klapę i zasłania otwory w klapie.
Załączniki
DSC_0513.JPG
DSC_0513.JPG (446.2 KiB) Przejrzano 3490 razy
leszek.stinger
Posty: 120
Rejestracja: 28 sie 2018, 12:29
model samochodu: STINGER

Re: Napis na klapę

Post autor: leszek.stinger »

No ok. Ale tak się zastanawiam się po co...? Wstydzicie się, że to KIA a nie Audi? :lol:
KIA Stinger 2.0 255HP
Darekpoznań
Posty: 48
Rejestracja: 03 lis 2018, 20:20
model samochodu: Stinger GT

Re: Napis na klapę

Post autor: Darekpoznań »

Nie nie wstydzę się emblematu KIA, Kupiłem samochód na jeden rok, robię z nim co chcę i nie serwisuje go w Castoramie :D
cezar
Posty: 26
Rejestracja: 23 lis 2018, 09:35
model samochodu: stinger

Re: Napis na klapę

Post autor: cezar »

Jeżeli dokłada się elementy OEM to moim zdaniem taki rodzaj prawidłowego tuningu, moje znaczki "anonimizujące" już do mnie płyną od żółtych ludzi.
Stinger aurora black 2.0 GT-line 255kM
Ktom1777
Posty: 30
Rejestracja: 02 sty 2019, 17:07
model samochodu: Stinger GT 3,3 366 KM

Re: Napis na klapę

Post autor: Ktom1777 »

Darekpoznań pisze:Przedni znaczek idealnie psuje na tylną klapę i zasłania otwory w klapie.
Może wyjdę na dyletanta ale co oznacza ten symbol.? Widziałem w necie fajne logo STINGER na tyle i wyglądało mega jak dla mnie. Tylko pytanie czy takie literowe logo zasłania otwory po logo KIA?
A co na front? Widziałem owal z napisem oczywiście małym Stinger
Stinger GT 3,3 366KM
YNC
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2018, 15:19
model samochodu: Stig 3.3

Re: Napis na klapę

Post autor: YNC »

Panowie czy ktoś może jeszcze zamawia ten znaczek na przód i tył ?
Chętnie dołącze do zamówienia.
cezar
Posty: 26
Rejestracja: 23 lis 2018, 09:35
model samochodu: stinger

Re: Napis na klapę

Post autor: cezar »

Ktom1777 pisze:
Darekpoznań pisze:Przedni znaczek idealnie psuje na tylną klapę i zasłania otwory w klapie.
Może wyjdę na dyletanta ale co oznacza ten symbol.? Widziałem w necie fajne logo STINGER na tyle i wyglądało mega jak dla mnie. Tylko pytanie czy takie literowe logo zasłania otwory po logo KIA?
A co na front? Widziałem owal z napisem oczywiście małym Stinger
wychodzi na to ze nikt nie wie
a może to oznacza Eeee to na pewno nie kija ;)
Stinger aurora black 2.0 GT-line 255kM
Awatar użytkownika
jurass
Posty: 78
Rejestracja: 15 sty 2019, 20:42

Re: Napis na klapę

Post autor: jurass »

cezar pisze: wychodzi na to ze nikt nie wie
Otóż nie, jest jedna osoba, która wie, to Doug DeMuro. To Amerykanin, który ma kanał na YT i testuje auta. Dziś oglądałem akurat jego test Stingera i on tam twierdzi, że symbol "E" jest używany w Korei i ma niby oznaczać Engineering Excellence.
Opel Insignia GS 2.0T 260 KM AT8 4x4
cezar
Posty: 26
Rejestracja: 23 lis 2018, 09:35
model samochodu: stinger

Re: Napis na klapę

Post autor: cezar »

trochę pokrętne tłumaczenie Kim Chang-sik, wiceprezesa wykonawczego ds. Krajowych sprzedaż, ale.... :shock:

"W Korei Południowej Stinger zrzuci również tradycyjną owalną plakietkę z KIA pisaną wielkimi literami. Nigdzie go nie widać w samochodzie.

Zamiast tego Stinger dostaje stylizowane E otoczone kółkiem. Górne i dolne linie E reprezentują cztery koła, a środkowa poprzeczka ma symbolizować wzdłużnie ustawiony układ napędowy układu napędu na tylne koła.

Litera E może również oznaczać inżynierię, doskonałość i wyłączność.

"Wartość, którą chcielibyśmy wyrazić dzięki temu emblematowi, polega na tym, że Stinger jest dziełem doskonałości, a Stinger jest istotą inżynierii" - powiedział Kim.

"Stinger jest specjalnym samochodem dla wybranych, dlatego jest ekskluzywny" - powiedział.

Kia nie planuje używania znaczka E poza Koreą Południową, powiedział rzecznik Han Jiwon. Ale marka rozważa oddzielne jednorazowe logo dla następcy K900, powiedział.
Stinger aurora black 2.0 GT-line 255kM
Johnmarcs
Posty: 14
Rejestracja: 04 wrz 2018, 20:01
model samochodu: Stinger

Re: Napis na klapę

Post autor: Johnmarcs »

Na rynek koreański wychodzily fabrycznie z E i duzym napisalem na środku klapy. Na kierownicy ten jest airbag przygotowany pod okrągle E a nie owalne KIA. Doplynely do mnie owalne E na kiereALE TO JUZ NIE JEST ORI i jakos kiepska...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”