domykanie szyb z pilota

forum użytkowników Kia Stinger
elpodzar
Posty: 3
Rejestracja: 24 wrz 2018, 14:46
model samochodu: Stinger GT

domykanie szyb z pilota

Post autor: elpodzar »

Witam.
Czy nie irytuje Was brak możliwości zamówienia/domontowania modułu( że tak zażartuje) komfort czyli sprawienia by flagowy model miał opcję domykania i otwierania szyb / szyberdachu z pilota. Najciekawsze jest to ze nawet w Picanto można sobie zamówić ten moduł, a do Stingera nie... Przecież to nie jest jakiś skomplikowany moduł.
Może trzeba by gdzieś napisać... ja wiem do głównego inżyniera Kia.. bo infolinia KIa to jakieś nieporozumienie. Pani, która łaskawie mi odpowiadała mailem z politowaniem i troską sugerowała żebym przeczytał instrukcję...bravo Oni. Ale już w kolejnym mailu "odszczekała" i napisała, że nie ma możliwości zamontowania tego modułu. jakieś pomysły...?
coci
Posty: 6
Rejestracja: 15 lip 2018, 20:41

Re: domykanie szyb z pilota

Post autor: coci »

Hej.
Co tu się rozwodzić.Zaspali przy projektowaniu ...a teraz można dorabiać teorie.Po naszemu-dali d...y.
Przy zmianach na MY 2019 powinni to ogarnąć.Na amerykańskim forum też problem zgłaszany w dziale-open letters to Kia.
Pzdr.
cajar
Posty: 19
Rejestracja: 01 sie 2018, 11:59

Re: domykanie szyb z pilota

Post autor: cajar »

coci pisze:Na amerykańskim forum też problem zgłaszany w dziale-open letters to Kia.
Podzielisz się adresem tego forum?
coci
Posty: 6
Rejestracja: 15 lip 2018, 20:41

Re: domykanie szyb z pilota

Post autor: coci »

cajar pisze:
coci pisze:Na amerykańskim forum też problem zgłaszany w dziale-open letters to Kia.
Podzielisz się adresem tego forum?
...amerykańskie w sensie,najwięcej tam amerykanów oraz reszta anglojęzycznego świata.Narodowości admina oraz miejsca położenia serwerów nie znam.

https://www.kiastinger.org/forum/forum.php

https://stingerforum.org

Pzdr.
elpodzar
Posty: 3
Rejestracja: 24 wrz 2018, 14:46
model samochodu: Stinger GT

Re: domykanie szyb z pilota

Post autor: elpodzar »

Czekam jeszcze na odpowiedź z serwisu czy zamontują mi moduł do odpalania z kluczyka. W Polsce tego nie oferują ale w stanach można kupić dedykowany moduł tylko nie wiadomo czy autoryzowany serwis podejmie się montażu i za ile..
ravJG
Posty: 23
Rejestracja: 23 wrz 2018, 18:01
model samochodu: Stinger 3.3

Re: domykanie szyb z pilota

Post autor: ravJG »

Daj znać co powiedzą, bo również byłbym zainteresowany
Robi7922
Posty: 5
Rejestracja: 09 paź 2018, 15:25
model samochodu: Stinger

Re: domykanie szyb z pilota

Post autor: Robi7922 »

elpodzar pisze:Czekam jeszcze na odpowiedź z serwisu czy zamontują mi moduł do odpalania z kluczyka. W Polsce tego nie oferują ale w stanach można kupić dedykowany moduł tylko nie wiadomo czy autoryzowany serwis podejmie się montażu i za ile..
Witaj.
Masz jakąś odpowiedź ?
Awatar użytkownika
Gifter
Posty: 311
Rejestracja: 16 paź 2018, 21:36

Re: domykanie szyb z pilota

Post autor: Gifter »

Ten moduł odpalania z pilota ma jedną wadę, odpalasz auto a gdy podchodzisz do niego żeby wejść to silnik sie gasi. Po wejściu do auta musisz ponownie odpalić silnik...

Sorry za OT
soon Kia XXX :D :mrgreen:
Robi7922
Posty: 5
Rejestracja: 09 paź 2018, 15:25
model samochodu: Stinger

Re: domykanie szyb z pilota

Post autor: Robi7922 »

Gifter pisze:Ten moduł odpalania z pilota ma jedną wadę, odpalasz auto a gdy podchodzisz do niego żeby wejść to silnik sie gasi. Po wejściu do auta musisz ponownie odpalić silnik...
Nic dziwnego - w Camaro mialem tak samo ...
Sorry za OT
elpodzar
Posty: 3
Rejestracja: 24 wrz 2018, 14:46
model samochodu: Stinger GT

Re: domykanie szyb z pilota

Post autor: elpodzar »

Wada albo i zaleta. Jakbyś odpalił z jakiejś odległości i do auta wsiadłby ktoś obcy mógłby odjechać, a tak.. musi mieć kluczy żeby ponownie odpalić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”