Kia Stinger opinie

forum użytkowników Kia Stinger
martwist
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2018, 21:49
model samochodu: Stinger

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: martwist »

Hej, jestem nowy na tym forum. Jeżdżę Stingerem 2,0 255KM GTLine od 2 mcy, kupiłem roczny egzemplarz z przebiegiem 25 tyś. Trochę się bałem spalania ale okazało się, że to trochę "strachy na lachy". W cyklu mieszanym mam stale poziom 11,3. Przepisowa jazda autostradowa to ok 9-10, miasto i krótkie trasy zawyżają średnią ale jaka przyjemność z jazdy.
Przy okazji, ostatnio zmieniłem "look" i teraz tył wygląda zdecydowanie odlotowo! Polecam.
przed
przed
IMG_7997.jpg (212.12 KiB) Przejrzano 2684 razy
po
po
IMG_8010.jpg (137.18 KiB) Przejrzano 2684 razy
[attachment=3]
Załączniki
st2.jpg
st2.jpg (228.37 KiB) Przejrzano 2684 razy
st1.jpg
st1.jpg (209.09 KiB) Przejrzano 2684 razy
Awatar użytkownika
rtomas999
Posty: 74
Rejestracja: 03 sie 2018, 12:15
model samochodu: Stinger 2.0 T-GDI GT Line ECS

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: rtomas999 »

martwist pisze:Hej, jestem nowy na tym forum. Jeżdżę Stingerem 2,0 255KM GTLine od 2 mcy, kupiłem roczny egzemplarz z przebiegiem 25 tyś. Trochę się bałem spalania ale okazało się, że to trochę "strachy na lachy". W cyklu mieszanym mam stale poziom 11,3. Przepisowa jazda autostradowa to ok 9-10, miasto i krótkie trasy zawyżają średnią ale jaka przyjemność z jazdy.
Przy okazji, ostatnio zmieniłem "look" i teraz tył wygląda zdecydowanie odlotowo! Polecam.
IMG_7997.jpg
IMG_8010.jpg
[attachment=3]
Cześć.
Te felgi co masz na aucie to od Mercedesa są?
Kia Stinger 2.0 T-GDi, GT-Line, ECS
Awatar użytkownika
bidżej
Posty: 471
Rejestracja: 25 lip 2017, 13:40
model samochodu: Optima SW GT
Lokalizacja: Augsburg

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: bidżej »

one wygladaja najakies Dezenty :geek:
KIA Optima SW GT (2017)
+tech +panorama
Johnmarcs
Posty: 14
Rejestracja: 04 wrz 2018, 20:01
model samochodu: Stinger

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: Johnmarcs »

też zmieniałem znaczek z tyłu, zmień sobie jeszcze przód i kapselki na felgach letnich na E, wtedy już ktoś kto nie zna bryły stingera nie wie co to :twisted:
Awatar użytkownika
rtomas999
Posty: 74
Rejestracja: 03 sie 2018, 12:15
model samochodu: Stinger 2.0 T-GDI GT Line ECS

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: rtomas999 »

martwist pisze:Hej, jestem nowy na tym forum. Jeżdżę Stingerem 2,0 255KM GTLine od 2 mcy, kupiłem roczny egzemplarz z przebiegiem 25 tyś. Trochę się bałem spalania ale okazało się, że to trochę "strachy na lachy". W cyklu mieszanym mam stale poziom 11,3. Przepisowa jazda autostradowa to ok 9-10, miasto i krótkie trasy zawyżają średnią ale jaka przyjemność z jazdy.
Przy okazji, ostatnio zmieniłem "look" i teraz tył wygląda zdecydowanie odlotowo! Polecam.
IMG_7997.jpg
IMG_8010.jpg
[attachment=3]

Wszystko super.
Tylko te felgi pasują do tego auta jak do świni siodło :lol:
Kia Stinger 2.0 T-GDi, GT-Line, ECS
ACextreme
Posty: 308
Rejestracja: 13 lis 2018, 20:38
model samochodu: Stinger

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: ACextreme »

Panowie - takie coś znalazłem.
https://www.youtube.com/watch?v=n0yKowMhSTY

Facet na ma 100% wersje po "lifcie" (jest drugi film gdzie bawi się ekranem), raczej nówka sztuka. Kia coś pisała o zmianach w wydechu - może YT przekłamuje, ale nie brzmi to najgorzej, choć jakoś nie do końca słyszę różnicę między trybami.
leszek.stinger
Posty: 120
Rejestracja: 28 sie 2018, 12:29
model samochodu: STINGER

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: leszek.stinger »

Tak. W modelu po lifcie mieli poprawić wydech.
KIA Stinger 2.0 255HP
leszek.stinger
Posty: 120
Rejestracja: 28 sie 2018, 12:29
model samochodu: STINGER

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: leszek.stinger »

martwist pisze:Hej, jestem nowy na tym forum. Jeżdżę Stingerem 2,0 255KM GTLine od 2 mcy, kupiłem roczny egzemplarz z przebiegiem 25 tyś. Trochę się bałem spalania ale okazało się, że to trochę "strachy na lachy". W cyklu mieszanym mam stale poziom 11,3. Przepisowa jazda autostradowa to ok 9-10, miasto i krótkie trasy zawyżają średnią ale jaka przyjemność z jazdy.
Przy okazji, ostatnio zmieniłem "look" i teraz tył wygląda zdecydowanie odlotowo! Polecam.
IMG_7997.jpg
IMG_8010.jpg
[attachment=3]
Zmień te felgi bo aż oczy krwawią.... :lol:
KIA Stinger 2.0 255HP
Awatar użytkownika
Wasyl
Posty: 23
Rejestracja: 08 gru 2018, 20:59
model samochodu: Stinger 3,3 V6 Sorento 2,0 2016

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: Wasyl »

martwist pisze:Hej, jestem nowy na tym forum. Jeżdżę Stingerem 2,0 255KM GTLine od 2 mcy, kupiłem roczny egzemplarz z przebiegiem 25 tyś. Trochę się bałem spalania ale okazało się, że to trochę "strachy na lachy". W cyklu mieszanym mam stale poziom 11,3. Przepisowa jazda autostradowa to ok 9-10, miasto i krótkie trasy zawyżają średnią ale jaka przyjemność z jazdy.
Przy okazji, ostatnio zmieniłem "look" i teraz tył wygląda zdecydowanie odlotowo! Polecam.
IMG_7997.jpg
IMG_8010.jpg
[attachment=3]
O matko zaczyna się... ludzie nie róbcie z tych samochodów choinek !! Ta marka pracuje na prestiż, a tu takie coś OMG Te felgi to jakiś koszmar ! Wygląda jakby ktoś ci ukradł ori i z braku laku wsadziłeś od Daewoo Nexia ... :evil:
Pamiętam, że takie mody na siłe skończyły Hyundaia Coupe widzicie analogie ?
Obrazek
Kia Sorento 2016 2,2 CRDi
Kia STINGER GT 2018 3,3V6
cajar
Posty: 19
Rejestracja: 01 sie 2018, 11:59

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: cajar »

Wasyl pisze:O matko zaczyna się... ludzie nie róbcie z tych samochodów choinek !! Ta marka pracuje na prestiż, a tu takie coś OMG Te felgi to jakiś koszmar ! Wygląda jakby ktoś ci ukradł ori i z braku laku wsadziłeś od Daewoo Nexia ... :evil:
Pamiętam, że takie mody na siłe skończyły Hyundaia Coupe widzicie analogie ?
Zbastuj trochę, niech każdy sobie przyozdabia samochód jak mu się podoba.
A z tym, że marka pracuje na prestiż to nie przesadzaj - bo póki co słabo im to idzie. Popatrz opinie w internecie, zobacz sposób obsługi klienta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”