Kia Stinger opinie

forum użytkowników Kia Stinger
cajar
Posty: 19
Rejestracja: 01 sie 2018, 11:59

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: cajar »

Kia Stinger miała już lift w tym roku, i nie był spektakularny http://forum.kia-motors.pl/viewtopic.php?f=109&t=1794
K900 jest pozycjonowane wyżej niż Stinger, więc wątpliwe, że tamte rozwiązania trafią do Stingera (chyba, że cena pójdzie mocno w górę). W każdej marce jest analogicznie: ciężko oczekiwać, że BMW 3/Audi A4 będzie posiadać rozwiązania, które są w BMW 7/Audi A8.
red_serp
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2018, 11:53
model samochodu: Stinger GT

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: red_serp »

W odpowiedzi apropo siedzeń. Dziś pykneło już 10 000tyś w moim Stingerze i jak narazie z fotelami wszystko jest super. Mimo wożenia fotelików dziecięcych oraz czestych tras z całą rodziną. Więc może trafiłeś na jakiś wadliwy model. Łatwiej by nam było się wypowiedzieć gdybyś podesłał jakieś foty.

Pozdr.
red_serp
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2018, 11:53
model samochodu: Stinger GT

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: red_serp »

Ahhh ale w tych wszystkich pochwałach zapomniałem o jednym gigantycznym minusie o którym nikt nie mówi a z racji tego że z rodziną jeździmy na nartach i surfujemy to jest gigantyczny minus. Mianowcie nie ma do tego samochodu i jest bardzo prawdopodobne że nie bedzie bagażnika dachowego. Więc przewóz nart czy deski surfingowej jest gigantycznym problemem :/
boniek
Posty: 3
Rejestracja: 20 sie 2018, 02:55

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: boniek »

cajar pisze:Kia Stinger miała już lift w tym roku, i nie był spektakularny http://forum.kia-motors.pl/viewtopic.php?f=109&t=1794
K900 jest pozycjonowane wyżej niż Stinger, więc wątpliwe, że tamte rozwiązania trafią do Stingera (chyba, że cena pójdzie mocno w górę). W każdej marce jest analogicznie: ciężko oczekiwać, że BMW 3/Audi A4 będzie posiadać rozwiązania, które są w BMW 7/Audi A8.
Ale to nie lift. Lift sie robi po paru latach istnienia na rynku a nie po roku. Po prostu poprawili to na co ludzie najbardziej narzekali w kolejnym roku modelowym i tyle. Za 3 lata cena tych bajerow spadnie na tyle ze spokojnie moze to trafic do Stingera. K900 wtedy dostanie cos jeszcze fajniejszego.
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: lukasmasdes »

W necie widziałem, że Thule ma bagażnik dachowy do stingera w swojej ofercie.
red_serp
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2018, 11:53
model samochodu: Stinger GT

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: red_serp »

"Thule Support (Thule)

27 lip, 15:40 CEST

Witam,

Niestety nie będziemy mieć rozwiązania pod te auto ze względu na nieodpowiedni kąt rantu dachu. Nie ma możliwości bezpiecznego montażu bagażnika bazowego.

Z poważaniem / Best Regards,
Marek


Technical Support
Thule Group"
red_serp
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2018, 11:53
model samochodu: Stinger GT

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: red_serp »

Jedyne co znalazłem i będę próbował ogarnąć to demontowalny hak i bagażnik narciarsko/snowboardowy na Hak. Aczkolwiek musze jeszcze jakiś patent wymyślić na surfa. Swoją drogą cena haka to 3850 brutto ( z montażem). Plus bagażnik. Troche kosztuje, ale nie mam innego wyjścia żeby ogarnąć wyjazdy zimowe.
Trilag
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2018, 21:46
model samochodu: Stinger GT

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: Trilag »

Co do bagażnika dachowego to nie prawda, że nie ma. Jest, bo produkuje go Whisbar. W trakcie Tour de Pologne woził rower serwisowy. Poczekajcie, bo jest szansa, że niedługo będzie dostępny.
red_serp
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2018, 11:53
model samochodu: Stinger GT

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: red_serp »

O to ciekawe bardzo. No mam nadzieję że zrobią bo inaczej będzie problem z podróżami z dziećmi. Aczkolwiek narazie miałem komentarz od KIA Polska oraz od Thule że się nie da.
leszek.stinger
Posty: 120
Rejestracja: 28 sie 2018, 12:29
model samochodu: STINGER

Re: Kia Stinger - wasze opinie

Post autor: leszek.stinger »

Szczerze to dziwny problem Panowie macie. Stinger to nie jest auto rodzinne tylko stworzone aby cieszyć się jazdą. Jak chcecie boxa na dach to kupcie każde inne jak Sorento czy Optima w kombi.
KIA Stinger 2.0 255HP
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”