Instalacja wideorejestratora

forum użytkowników Kia Stonic
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Instalacja wideorejestratora

Post autor: camelleon »

Piter1993 pisze:
Czerwonymi okręgami zaznaczyłem miejsca, gdzie kabel wchodzi/wychodzi zza uszczelki/schowka. Generalnie miejsca pokazane na zdjęciach są jedynymi w których widać kabel rejestratora.

Pozdrawiam :D
czemu robiles zdjecia u mnie :D hehm.. to najprostsza metoda by nic nie zepsuc. Za to kolega wkladal do ceeda i robil to samo i pociagnal i mu slupek sie odczepil.. (przypadek a jednoczesnie fajnie mozna kabel caly schowac wewnatrz) :) a slupek wystarczylo kliknac do srodka.
Mess with the best
Die like the rest
kosa666
Posty: 124
Rejestracja: 07 gru 2018, 22:49

Re: Instalacja wideorejestratora

Post autor: kosa666 »

Piter1993 pisze:Witam wszystkich,

Przepraszam za opóźnienie... Poniżej link do fotek:
https://imgur.com/a/MdA1vAn

Czerwonymi okręgami zaznaczyłem miejsca, gdzie kabel wchodzi/wychodzi zza uszczelki/schowka. Generalnie miejsca pokazane na zdjęciach są jedynymi w których widać kabel rejestratora.

Pozdrawiam :D
a nie masz wejścia 12V w tylnej części tunelu? (nie wiem jak w Stonic, ale w Optimie mam)... ja po słupku A (tak jak u ciebie) za uszczelką do spodu, potem dołem drzwi do połowy fotela pasażera... tam znów kawałek widoczny (przejście spod uszczelki pod fotel pasażera)... a już z tamtąd (pod fotelem) do tylnego 12V :D tak że z przodu nic nie widać, wejście przednie na zapalniczkę jest puste :)
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Instalacja wideorejestratora

Post autor: camelleon »

kosa666 pisze:a nie masz wejścia 12V w tylnej części tunelu? (nie wiem jak w Stonic, ale w Optimie mam)... ja po słupku A (tak jak u ciebie) za uszczelką do spodu, potem dołem drzwi do połowy fotela pasażera... tam znów kawałek widoczny (przejście spod uszczelki pod fotel pasażera)... a już z tamtąd (pod fotelem) do tylnego 12V :D tak że z przodu nic nie widać, wejście przednie na zapalniczkę jest puste :)
masz stonika czy zgadujesz?

z tylu jest power USB nie zapalniczka wiec musialby miec albo kabel usb albo ladowarke z odlaczanym kablem, ja nie mam wiec.. hmm? pozatym zaplaniczki nie uzywam bo do czego? usb z przodu na pendrive i muzyke, a z tylu jest mocniejsze do ladowania telefonów tabletów itd..:) wszystko gra :)
Mess with the best
Die like the rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”