Schowek w Stonicu

forum użytkowników Kia Stonic
PiotrL
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2018, 15:36
model samochodu: KIA STONIC 1.4

Schowek w Stonicu

Post autor: PiotrL »

Witam,
w niedawno odebranym Stonicu zauważyłem rysę po otwarciu schowka, która przebiega wzdłuż całej odchylanej części.. Pomyślałem, że jest to rysa lub pęknięcie powstałe przy montażu. Podjechałem do ASO, w którym kupiłem auto, żeby to reklamować, jednak po otwarciu innego Stonica /mieli tylko jednego/ okazało się, że jest to samo. Czy możecie się podzielić ze mną, jak jest u Was? Może miałem takiego pecha, a może jest to wina odlewu w fabryce? :evil:
Będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam, Piotr
Załączniki
Fotka schowka
Fotka schowka
Schowek.jpg (232.31 KiB) Przejrzano 4187 razy
lobito
Posty: 50
Rejestracja: 13 paź 2018, 19:36
model samochodu: stonic 1.0 GDi

Re: Schowek w Stonicu

Post autor: lobito »

Zgrzew produkcyjny, chyba każdy to ma, jeździć można - bez obaw ;)
Depesz
Posty: 75
Rejestracja: 20 wrz 2018, 19:54
model samochodu: Stonic

Re: Schowek w Stonicu

Post autor: Depesz »

Kazdy ma ale chyba nie tak widoczny...bo ten widac i naprawde może denerwowac.W ASO co na to???coś z tym zrobią?
PiotrL
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2018, 15:36
model samochodu: KIA STONIC 1.4

Re: Schowek w Stonicu

Post autor: PiotrL »

W ASO pokazali, że inny Stonic tez tak ma i było po sprawie. Skoro inne tak mają stwierdziłem, że nie będę się burzył. Widać tak dobrze, bo zdjęcie zrobione blisko i lampa w tel dość mocna:)
Troszkę mnie zdziwiło, że nowe auto, a tu takie zgrzewy. Do tej pory w żadnym aucie nie miałem takich niedoróbek:( Mam jeszcze mała kropkę na pokrywie bagażnika, jakby naciek lakieru, ale to podobno fabryczne wtrącenie i jak mi powiedzieli jest to dopuszczalne. Nie widać jakoś szczególnie. Chyba, że się o tym wie :)
Wielkie dzięki za odpowiedź:)
JaWa
Posty: 277
Rejestracja: 10 paź 2018, 12:45
model samochodu: Rio

Re: Schowek w Stonicu

Post autor: JaWa »

Jeszcze trochę im brakuje, żeby z projektu premium awansować do montażu i serwisu premium ;)
looking
Posty: 17
Rejestracja: 27 sty 2018, 11:07
model samochodu: Stonic

Re: Schowek w Stonicu

Post autor: looking »

Trzeba było kupić sobie VW - rys w schowku nie będzie, ale silnik będzie brał olej i wysiądzie po 100 tyś km
Depesz
Posty: 75
Rejestracja: 20 wrz 2018, 19:54
model samochodu: Stonic

Re: Schowek w Stonicu

Post autor: Depesz »

Masz jeszce jakies mądrosci???posłucham.
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Schowek w Stonicu

Post autor: camelleon »

a ta rysa do.. na zewnatrz schowka od srodka.. bo przyznam nie przygladalem sie :)
Mess with the best
Die like the rest
PiotrL
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2018, 15:36
model samochodu: KIA STONIC 1.4

Re: Schowek w Stonicu

Post autor: PiotrL »

JaWa pisze:Jeszcze trochę im brakuje, żeby z projektu premium awansować do montażu i serwisu premium ;)
Fakt, trochę brakuje, ale i tak w ostatnich latach zrobili mega postępy. Być może po liftingu rysy już nie będzie:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”