sterowanie radiem

forum użytkowników Kia Stonic
lobito
Posty: 50
Rejestracja: 13 paź 2018, 19:36
model samochodu: stonic 1.0 GDi

sterowanie radiem

Post autor: lobito »

Mam problem z ekranem 7", chcę po uruchomieniu funkcji "radio" mieć wyświetloną listę swoich ulubionych stacji tak by przełączać się między nimi jednym dotknięciem palca. Po prostu chyba nie ma na tym wyświetlaczu funkcji "przypięcia" na stałe takiej konfiguracji ekranu. Czy też nie mam racji? Wkurza mnie okropnie konieczność wykonywania kilku dotknięć ekranu za każdym razem gdy uruchamiam radio, poza tym jest to niebezpieczne bo gdy słyszę "ulubionego" polityka w głośniku i chcę się natręta szybko pozbyć z mojej audiosfery to mam kłopot, podobnie jest z reklamami...HELP!!!
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: sterowanie radiem

Post autor: camelleon »

po lewej stronie kierownicy strzalka w gore lub w dol rozwiazuje twoj problem z politykiem.. masz 10 ulubionych.. klikasz 1.2.3...10.. proste :)
Mess with the best
Die like the rest
lobito
Posty: 50
Rejestracja: 13 paź 2018, 19:36
model samochodu: stonic 1.0 GDi

Re: sterowanie radiem

Post autor: lobito »

Proste. Dobre i to, dzięki. W sumie szkoda że z wyświetlacza nie można sobie zrobić facjaty zwykłego radia z przyciskami, wciąż muszę przewijać.
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: sterowanie radiem

Post autor: camelleon »

lobito pisze:wciąż muszę przewijać.
mozesz tez przycisk RADIO obok wyswietlacza i kółeczkiem z prawej zdaje się krecac zmieniasz stacje jedna po drugiej.. :) szybciej niz po ekranie..
Mess with the best
Die like the rest
lobito
Posty: 50
Rejestracja: 13 paź 2018, 19:36
model samochodu: stonic 1.0 GDi

Re: sterowanie radiem

Post autor: lobito »

To jeszcze jedno pytanie: czy można wyłączyć to kretyńskie "bim bam bom" serwowane po wejściu do auta? W Nissanie mam na dzień dobry tylko machnięcie wskazówkami na zegarach i też mnie to wkurza.
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: sterowanie radiem

Post autor: camelleon »

nie wiem.. jakiew bim bam.. u mnie jest jakies sprawdzanie ukladu samochodzik prostokacik cos tam lata miedzy zegarami.. (brakuje mi tego obrotu wskazówek od zera do max.. - ladne to było w Rio)
Mess with the best
Die like the rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”