Nie działa radio

forum użytkowników Kia Stonic
PingNoMore
Posty: 8
Rejestracja: 01 paź 2018, 17:11
model samochodu: Stonic

Nie działa radio

Post autor: PingNoMore »

Cześć,

dzisiaj moja ciocia odebrała Stonica z salonu. Od razu pojawiały się dwa problemy. Nie mogę ustawić daty i godziny, ponieważ przycisk, którym się to ustawia nie świeci się (tzn jest wyszarzony) no i nie odbiera żadna stacja radiowa. Radio nic nie wyszukuje. Nie jest podpięty kabel czy co?
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Nie działa radio

Post autor: camelleon »

moze antene odkrecili :) a moze.. przy odbiorze auta raczej pokazują takie rzeczy zwlaszcza ze to panel multimedialny jakiego ciocia raczej nie miala:)
Mess with the best
Die like the rest
PingNoMore
Posty: 8
Rejestracja: 01 paź 2018, 17:11
model samochodu: Stonic

Re: Nie działa radio

Post autor: PingNoMore »

Z tą anteną to aż zatrzymałem się autem i sprawdziłem czy jest przykręcona :) Przy odbiorze nie pokazali co i jak. Autem ja wracałam i w przeciągu 3 minut sprawdziłem jak działa Android Auto, BT i inne, a z radiem i zegarkiem nie mogę sobie poradzić za Chiny Ludowe.
Depesz
Posty: 75
Rejestracja: 20 wrz 2018, 19:54
model samochodu: Stonic

Re: Nie działa radio

Post autor: Depesz »

Czy nie jest tak,że zegarek to sie z automatu ustawia...ale jak jest radio.Jakoś pobiera dane ze stacji radiowej.Tak miałem (chyba ) w Picanto ale moge sie milić,że nie było możliwosc recznego ustawienia.Bedzie działać radio to godzina sama sie ustawi.
PingNoMore
Posty: 8
Rejestracja: 01 paź 2018, 17:11
model samochodu: Stonic

Re: Nie działa radio

Post autor: PingNoMore »

Tak też myślałem, nie pozostaje chyba nic innego jak pojechać z niedziałającym radiem do serwisu.
JaWa
Posty: 277
Rejestracja: 10 paź 2018, 12:45
model samochodu: Rio

Re: Nie działa radio

Post autor: JaWa »

Koniecznie wycieczka do ASO. Natomiast super dziwne, że nie pokazywali jak co działa przy odbieraniu. Ja tam siedziałem dobre 30 min i sprzedawca tłumaczył każdy element.
krzysztof42
Posty: 51
Rejestracja: 18 lut 2018, 08:00
model samochodu: stonic

Re: Nie działa radio

Post autor: krzysztof42 »

Witam a może przywrócenie ustawień fabrycznych coś pomorze lub zresetowanie przez odłączenie zasilania.
PingNoMore
Posty: 8
Rejestracja: 01 paź 2018, 17:11
model samochodu: Stonic

Re: Nie działa radio

Post autor: PingNoMore »

W zeszłym tygodniu byłem w ASO. Elektryk stwierdził, że do wymiany jest podstawa anteny. Czekam jak serwis dostanie część do wymiany.
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Nie działa radio

Post autor: camelleon »

PingNoMore pisze:W zeszłym tygodniu byłem w ASO. Elektryk stwierdził, że do wymiany jest podstawa anteny. Czekam jak serwis dostanie część do wymiany.
dziala?
Mess with the best
Die like the rest
PingNoMore
Posty: 8
Rejestracja: 01 paź 2018, 17:11
model samochodu: Stonic

Re: Nie działa radio

Post autor: PingNoMore »

Jeszcze nie bo czas oczekiwania na część to około 3 tygodni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”