Nie działa radio

forum użytkowników Kia Stonic
PingNoMore
Posty: 8
Rejestracja: 01 paź 2018, 17:11
model samochodu: Stonic

Re: Nie działa radio

Post autor: PingNoMore »

Radio naprawione. Okazało się, że kable idące z anteny do radia były wyrwane. No kutwa, nowe auto. Jakość montażu na najwyższym poziomie. Kilka dni przed wizytą w serwisie zapaliła się kontrolka silnika....
krzysztof42
Posty: 51
Rejestracja: 18 lut 2018, 08:00
model samochodu: stonic

Re: Nie działa radio

Post autor: krzysztof42 »

No Ciekawe 3 tygodnie oczekiwania na części a tu diagnoza wyrwane kable może serwis trzeba zmienić
PingNoMore
Posty: 8
Rejestracja: 01 paź 2018, 17:11
model samochodu: Stonic

Re: Nie działa radio

Post autor: PingNoMore »

Podczas pierwszej wizyty w serwisie zdziwiło mnie to, że nikt nie podjął się sprawdzenia przyczyny, tylko od razu pracownik serwisu powiedział, że to wina podstawy anteny. Na tej podstawie została zamówiona nowa podstawa. Podczas wymiany okazało się, że niby kable są wyrwane. Ja w to już nie wnikam, ważne, że radio odbiera i działa. Co do kontrolki silnika to przyczyna jest taka: Obrazek Jakiś zwierzak wlazł i przegryzł przewody. Czas oczekiwania na część to 2 tygodnie.
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Nie działa radio

Post autor: camelleon »

PingNoMore pisze:Co do kontrolki silnika to przyczyna jest takaJakiś zwierzak wlazł i przegryzł przewody. Czas oczekiwania na część to 2 tygodnie.
no to nie jestes pierwszy i nie ostatni któremu Kuna zjadła kijankę:) nie wiem czy to taka przypadłos czy taka smaczna guma kable itd.. :)
tesciowi zjadły antenę:D, kablek od sondy lambda nadgryzły, u mnie wezyki od spryskiwaczy rozerwaly, nie pamietam pewno cos jeszcze w ktoryms aucie :D

kia w akcesoriach ma spray na kuny.. :D ale dziala w ograniczonym zakresie czasu.. jesli mieszkasz gdzies gdzie wracajac wiecozrem cieplym autem nie masz mozliwosci zostac przy aucie czy otworzyc klapy zeby schlodzic (przed kunami - tak robilismy jezdzac w gory).. to polecam antykuna.pl za 80 zl elektryczne cudo do samochodu. ultradziweki czy cos.. i dziala. W 2 kiankach zamontowae i problemy sie skonczyly, a nawet na domku mamy wersje ktora caly parkimg chroni. :)
Mess with the best
Die like the rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”