Folia na dach

forum użytkowników Kia Stonic
szymciooo84
Posty: 67
Rejestracja: 01 lut 2018, 07:32
model samochodu: Kia Stonic

Folia na dach

Post autor: szymciooo84 »

Panowie, człowiek mądry po 6 miesiącach użytkowania i teraz podoba mi się wersja z 2 kolorami. Mam całego czerwonego Stonica. Jakbym okleił profesjonalnie dach folią np czarną to czy trace tą 7 letnią gwarancje? :)
Blitz
Posty: 13
Rejestracja: 05 sie 2018, 21:59
model samochodu: Kia Stonic

Re: Folia na dach

Post autor: Blitz »

Można okleić, ale w salonie u dilera KIA.
Też to może zrobię za jakiś czas.
Bieluń
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2018, 16:52
model samochodu: Stonicu 1,4

Re: Folia na dach

Post autor: Bieluń »

Witam. Ile szacunkowo, to kosztuje?
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Folia na dach

Post autor: camelleon »

szymciooo84 pisze:Panowie, człowiek mądry po 6 miesiącach użytkowania i teraz podoba mi się wersja z 2 kolorami. Mam całego czerwonego Stonica. Jakbym okleił profesjonalnie dach folią np czarną to czy trace tą 7 letnią gwarancje? :)
nie tracisz gwarancji .. (chyba ze na lakier) ale folia lakier zabezpiecza a na lakier jest tylko 5 lat chyba.. i jesli zrobisz to w profesjonalnej firmie.. to masz papiery i nic Ci nie bedzie.
czarny dach (sodek meidzy rynienkami czy tez relingami zaleznei od auta) kosztuje około 500-600 zl.. ze słupkami chyba juz troche inaczej.. . pytalme jakos w zeslzym roku w listopadzie jak swojego zamawialem. (firma niezalezna od kia)
Mess with the best
Die like the rest
szymciooo84
Posty: 67
Rejestracja: 01 lut 2018, 07:32
model samochodu: Kia Stonic

Re: Folia na dach

Post autor: szymciooo84 »

camelleon pisze:
szymciooo84 pisze:Panowie, człowiek mądry po 6 miesiącach użytkowania i teraz podoba mi się wersja z 2 kolorami. Mam całego czerwonego Stonica. Jakbym okleił profesjonalnie dach folią np czarną to czy trace tą 7 letnią gwarancje? :)
nie tracisz gwarancji .. (chyba ze na lakier) ale folia lakier zabezpiecza a na lakier jest tylko 5 lat chyba.. i jesli zrobisz to w profesjonalnej firmie.. to masz papiery i nic Ci nie bedzie.
czarny dach (sodek meidzy rynienkami czy tez relingami zaleznei od auta) kosztuje około 500-600 zl.. ze słupkami chyba juz troche inaczej.. . pytalme jakos w zeslzym roku w listopadzie jak swojego zamawialem. (firma niezalezna od kia)
Rozumiem że w końcu nie zrobiłeś?
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Folia na dach

Post autor: camelleon »

ja mam full red i czarny dach.. za bardzo przyciaga słonce wiec nie nie zrobilem.. ale widzialem jak oklejali RIO srebrne na czarny dach..:) i ciemnili szyby. ladnie to wqygladalo.
Mess with the best
Die like the rest
Nuniek
Posty: 27
Rejestracja: 31 paź 2018, 10:23
model samochodu: Stonic

Re: Folia na dach

Post autor: Nuniek »

Oklejony jak w oryginale malowany plus przyciemnienie szyb tył 70% przód boczne 50% całosć 1500zł:)
czysty
Posty: 11
Rejestracja: 20 gru 2019, 20:27
model samochodu: Kia Stonic 1,4 L

Re: Folia na dach

Post autor: czysty »

Oklejony jak w oryginale + przyciemniane szyb - 1800 zeta, przyciemnianie szyb 400 zeta, oklejanie 1400 zeta, wszystko robione w serwisie Kia. Myślę, że można taniej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”