Android Auto a Yanosik

forum użytkowników Kia Stonic
divino-pablo
Posty: 8
Rejestracja: 29 kwie 2018, 21:46
model samochodu: STONIC

Android Auto a Yanosik

Post autor: divino-pablo »

Witam
Czy komuś udało się uruchomić Yanosik na Android Auto
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Android Auto a Yanosik

Post autor: camelleon »

divino-pablo pisze:Witam
Czy komuś udało się uruchomić Yanosik na Android Auto
wejdz na strone android auto i tam masz kompatybilne aplikacje: https://www.android.com/auto/

janosika nie ma, najwiecej rzeczy do strumieniowania audio itd.. mapy spoko komunikator jakis.. nawet cos do videorozmowy.. (tylko jak skoro nie ma kamery) hehe..
Mess with the best
Die like the rest
Piter1993
Posty: 76
Rejestracja: 11 mar 2018, 09:21
model samochodu: Proceed GT full

Re: Android Auto a Yanosik

Post autor: Piter1993 »

Yanosik działa tylko w trybie audio - mając włączone mapy Google nic więcej nie potrzeba :)
Proceed GT full (MY22)
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Android Auto a Yanosik

Post autor: camelleon »

Piter1993 pisze:Yanosik działa tylko w trybie audio - mając włączone mapy Google nic więcej nie potrzeba :)
że audio. on dziala na telefonie i komunikaty dzwiekowe lecą po BT poprostu. wiec nei chodzi na android auto tylko tak wiesz..:)
Mess with the best
Die like the rest
Piter1993
Posty: 76
Rejestracja: 11 mar 2018, 09:21
model samochodu: Proceed GT full

Re: Android Auto a Yanosik

Post autor: Piter1993 »

że audio. on dziala na telefonie i komunikaty dzwiekowe lecą po BT poprostu. wiec nei chodzi na android auto tylko tak wiesz..:)
100% racji :)
Proceed GT full (MY22)
divino-pablo
Posty: 8
Rejestracja: 29 kwie 2018, 21:46
model samochodu: STONIC

Re: Android Auto a Yanosik

Post autor: divino-pablo »

Znalazłem w sieci z 2 posty o tym że da się mieć yanosik w android auto jeden był chyba z Seata drugi z Passata. Niestety było tam trochę zabawy i się podałem na zrobieniu roota w telefonie. Stąd moje było pytanie czy ktoś odpalił to w KIA. Listę dostępnych aplikacji z Google znam od dawna.
bogdano15
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2022, 13:28
model samochodu: Stonic 1,4 automat

Re: Android Auto a Yanosik

Post autor: bogdano15 »

Kiedyś włączył mi się na ekranie Yanosik i działał, ale nie było można jednocześnie słuchać radia więc więcej nie włączałem go.
Jagoda
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2022, 13:29
model samochodu: Stonic

Re: Android Auto a Yanosik

Post autor: Jagoda »

divino-pablo pisze: 09 maja 2018, 21:24 Witam
Czy komuś udało się uruchomić Yanosik na Android Auto
Ja uruchamiam Janosika bez żadnego problemu, ale używam go tylko do pracy w tle dla komunikatów głosowych bo mapy mają kiepskie, więc równocześnie jeśli jest potrzeba z map korzystam w google maps. Jeśli chcę potwierdzić ostrzeżenie to włączam na chwilę ekran główny.
Radia czy spotify też słucham bez problemu w trakcie używania w/w aplikacji.
Oczywiście wszystko dzieje się po połączeniu bezprzewodowym telefonu z samochodem :) Posiadam Android 12
Drzemor
Posty: 20
Rejestracja: 03 paź 2022, 10:44
model samochodu: Kia Stonic 1,4 L 2018

Re: Android Auto a Yanosik

Post autor: Drzemor »

Żeby na android auto działał Yanosik musisz w sklepie Play na stronie aplikacji zapisać się do bety. I wszystko śmiga.

Chciałem ostatnio skorzystać na wyjazd na Litwę, mimo że Yanosik tam działa za cholerę w wyszukiwarce nic mi znaleźć nie chciało, wobec czego jechałem z googlem.

Dla ciekawych, można jeździć z googlami, policja na drodze tam nie występuje praktycznie, (przejechane prawie 1000km po litwie różnymi trasami w większych miastach zbierają tylko żulików z przystanków.
marekc
Posty: 48
Rejestracja: 01 lis 2022, 16:21
model samochodu: Xceed

Re: Android Auto a Yanosik

Post autor: marekc »

W marcu wydana została nowa wersja Yanosika. Stara nie działała w pełni z android auto. Wystarczy odinstalować starą i sciągnąć nową wersje, działa bez problemów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”