Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
przemox
Posty: 17
Rejestracja: 19 lut 2016, 10:15
model samochodu: Stonic 1.4, 2019

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: przemox »

jacek1 pisze:A mi powiedzieli że 29 kwietnia to ma już być na składzie w Polsce .
No cóż, statek wpływa raz w miesiącu, a według danych "mojego" salonu, który przesłał mi screen z ichniego programu, data wyładunku w porcie Koper to 30 kwietnia. Sam na to czekam jak cholera!
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jacek1 »

Ważne że odbiór w maju , sam czekam od lutego , a te parę dni dłużej jakoś przeżyje :D A Ty Przemox ile już czekasz ?
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
Wolan86
Posty: 133
Rejestracja: 31 gru 2018, 13:38
model samochodu: Optima L 2019 1.6 T-GDI DCT

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Wolan86 »

Hej co prawda czekam na optime ale płynie tym samym statkiem...
Może kogoś zainteresować:
https://www.marinetraffic.com/en/ais/de ... IS_CENTURY
Jest to jedyny statek armatora Glovis(należny do hyundaia, pływa statkami zbudowanymi przez stocznie hyundaia), który ma wyłączność na transporty hyundai/kia po świecie.
Obserwuje go od jakiegoś czasu i był to jedyny statek który z Korei kierował się na kanał sueski a dziś po przepłynięciu kanału skierował się własnie na koper :) ETA-27 kwietnia (Na morzu arabskim sprzyjał mu wiatr wiec do suezu dotarł jeden dzień przed planem a i suez całkiem szybko pokonał).

Może kogoś zainteresować jak mnie podglądanie czasem jak tam stateczek płynie :)

Pozdrawiam
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jacek1 »

Tak też go obserwuje :D , Płyną jeszcze Fidelio , ale jak piszesz że Glovis ma wyłączności na dostarczanie samochodów Kia to ten odpada :D
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
Riczmond
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:46
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Riczmond »

Auto zamówione 31 listopad 2018r. Do salonu trafiło 11 kwiecień,planowane było na luty :? W końcu się doczekałem wersja dct+aeb+sty pozdrawiam oczekujących warto czekać autko zgrabne :D
cuubbee
Posty: 16
Rejestracja: 03 lis 2018, 20:01
model samochodu: Stonic 1.4 AT STY+AEB
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: cuubbee »

Wolan86 pisze:Hej co prawda czekam na optime ale płynie tym samym statkiem...
Może kogoś zainteresować:
https://www.marinetraffic.com/en/ais/de ... IS_CENTURY
Jest to jedyny statek armatora Glovis(należny do hyundaia, pływa statkami zbudowanymi przez stocznie hyundaia), który ma wyłączność na transporty hyundai/kia po świecie.
Obserwuje go od jakiegoś czasu i był to jedyny statek który z Korei kierował się na kanał sueski a dziś po przepłynięciu kanału skierował się własnie na koper :) ETA-27 kwietnia (Na morzu arabskim sprzyjał mu wiatr wiec do suezu dotarł jeden dzień przed planem a i suez całkiem szybko pokonał).

Może kogoś zainteresować jak mnie podglądanie czasem jak tam stateczek płynie :)

Pozdrawiam
zastanawiam się którędy on przepłynął tam na te morze śródziemne, chyba, że opłynął Afrykę a mapka pokazuje fałszywy tor rejsu :) Ale radar świetny, będę śledził.

EDIT: ok już dopatrzyłem- prawdopodobnie płynie przez kanał Sueski
przemox
Posty: 17
Rejestracja: 19 lut 2016, 10:15
model samochodu: Stonic 1.4, 2019

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: przemox »

jacek1 pisze:Ważne że odbiór w maju , sam czekam od lutego , a te parę dni dłużej jakoś przeżyje :D A Ty Przemox ile już czekasz ?
Zamówiłem tuż przed Bożym Narodzeniem... Wiem, że zostały ok. 3 tygodnie, ale już mam dosyć czekania :evil:
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jacek1 »

Faktycznie długo już czekasz , ja zamawiałem to co szło do produkcji .
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
koko
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2019, 18:15
model samochodu: stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: koko »

dzisiaj informacja od dilera ze jest opoznienie odbior w polowie maja, najgorszy scenariusz koniec maja
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jacek1 »

koko pisze:dzisiaj informacja od dilera ze jest opoznienie odbior w polowie maja, najgorszy scenariusz koniec maja
No masz :oops: Powiedzieli dlaczego ?
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”