Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
kadabro
Posty: 35
Rejestracja: 12 cze 2018, 10:55

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: kadabro »

Kia Stonic 1.4 L (żółta)
zamówiona: 26 marzec
odebrana: 25 lipiec
cherokee74
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2018, 12:58
model samochodu: xxxxxx

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: cherokee74 »

Witam wszystkich. Zamówiłem samochód (wersja L silnik 1.4 plus pakiet stylistyczny) na początku marca z odbiorem do 31 lipca. W połowie lipca dostałem informację, że nastąpi opóźnienie i że samochód dotrze do portu 2 sierpnia. Tydzień temu dzwoniłem i poinfomowano mnie że samochód miał dotrzeć 2 sierpnia, ale do Polski jeszcze nie dotarł. Mam pytanie do osób, czy ktoś odebrał w podanym przeze mnie terminie samochód lub jakąkolwiek informację z salonu o dalszym opóźnieniu.
hondeczka
Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2018, 22:10
model samochodu: stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: hondeczka »

Ja czekam od połowy kwietnia i ani słychu. Podobno mam nadany VIN.
cherokee74
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2018, 12:58
model samochodu: xxxxxx

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: cherokee74 »

I w końcu zrezygnowałem z auta, 6 miesięcy oczekiwania (5 planowanych) spowodowało, że mi się ode chciało czekać na odbiór. Podobno jest akcja serwisowa, więc wina nie leży po stronie dilera, lecz KIA. Dla nabywców życzę szerokiej drogi.
hondeczka
Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2018, 22:10
model samochodu: stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: hondeczka »

hondeczka pisze:Ja czekam od połowy kwietnia i ani słychu. Podobno mam nadany VIN.
W końcu się doczekałem.- odebrałem 10 wrześień, zamówiłem 15 kwiecień. Prawie 5 miesięcy oczekiwania. Kia Stonic 1,4 L + STY + lakier metalic
Depesz
Posty: 75
Rejestracja: 20 wrz 2018, 19:54
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Depesz »

Witam.Powiem,że na razie jest oki,jednak jak czytam komentarze to jestem lekko przerazony.U mnie jest tak,iż zamówiłem wersje 1.4 platinum graphite +pakiet stylistyczny.Pan powiedział ze ma byc zrobiony na 15 wrzesnia (zamawiałem 13 sierpień,że teraz jest w produkcji,tak zrozumiałem) i odbiór ma być na 30 pazdziernika....Miał zadzwonic jak ruszy transport ale na razie cisza :(
luki440
Posty: 17
Rejestracja: 23 wrz 2018, 09:17
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: luki440 »

Witam. My z żoną zamawialiśmy na początku kwietnia, odbiór miał być w połowie czerwca. Na początku czerwca telefon z salonu o opóźnieniu około 2 m-cy :x . Auto odebrane na początku sierpnia - warto było jednak poczekać. :)
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jacek1 »

To mój pierwszy post na forum , nie chce zakładać tematu więc przywitam się tu . Sprzedałem moje Rio 3 , mam nadzieje że poszedł w dobre ręce :) 12 lutego zamówiłem wyższego brata Rio czyli Stonica .Odbiór niby na 31 lipca 2019 , mam nadzieje że będzie szybciej . I podobnie jak z zakupem Rio czas oczekiwania 5 miesięcy :oops: Zamówiłem wersje z silnikiem 1.4 byłem z niego zadowolony , wersja XL tym razem w automacie plus pakiet aktywnego wspomagania jazdy . Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na trasie !!
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
Piotrek
Posty: 1400
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:00
model samochodu: Kia Optima
Lokalizacja: Łańcut

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Piotrek »

Nie nastawiaj się na wcześniejszy odbiór. Chyba że nastawisz się na 31go października. Wtedy powinno, ale tylko powinno, być szybciej.
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
kamillo60
Posty: 9
Rejestracja: 02 paź 2018, 11:42

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: kamillo60 »

witam zamówiony stonik 09-02-2019 szacowany odbiór na 09-09-2019 wersja 1,4 xl+ AEB +hak tylko czekać :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”