filmy na ekranie

forum użytkowników Kia Stonic
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: filmy na ekranie

Post autor: camelleon »

Piter1993 pisze:Osobiście nie interesuje mnie takie rozwiązanie, ale tutaj jest jakiś sensowny sposób na mirror całego ekranu smartfona:
https://www.youtube.com/watch?v=bASKUOCAFWM&t=196s

Przesłuchałem i gość gada/pokazuje wszystko sensownie.

i fajnie ladnie.. problemy:

1 musisz miec root na telefonie - na nowym strace gwarancje - odpada.. (mam jeszcze stare G3 moze sie pobawie)
2 jak masz wersje AA o numerze x to tylko na tej dziala z kolejnymi programikami.. jesli zaktualzizujesz AA wszystko sie sypnie.. i trzeba od nowa hakowac
3 jak Ci zrobią aktuazlizacje radia softu itd.. tez wszystko sie wysypie..

czyli zostajemy przy .. niczym w sumie. Acz polecam sledzic tematy AA na roznych stronach - aktualnie pisze ze trwaja prace nad synchronizacją bez kabla co byloby milym poczatkiem:)
Mess with the best
Die like the rest
Piter1993
Posty: 76
Rejestracja: 11 mar 2018, 09:21
model samochodu: Proceed GT full

Re: filmy na ekranie

Post autor: Piter1993 »

1 musisz miec root na telefonie - na nowym strace gwarancje - odpada.. (mam jeszcze stare G3 moze sie pobawie)
2 jak masz wersje AA o numerze x to tylko na tej dziala z kolejnymi programikami.. jesli zaktualzizujesz AA wszystko sie sypnie.. i trzeba od nowa hakowac
3 jak Ci zrobią aktuazlizacje radia softu itd.. tez wszystko sie wysypie..
1. Co do roota zgadzam sie, dlatego polecam telefony firmy OnePlus - najlepsze na rynku pod każdym względem + legalne rootowanie :)
2. AA, aż tak prężnie się nie aktualizuje. Myślę, że to nie jest zbyt uciążliwy problem.
3. To samo co w pkt. 2. Aktualizacja softu radia nie zdarza się częściej niż raz na rok (przy serwisie).

Generalnie mnie to rozwiązanie nie interesuje, aczkolwiek myślę, że jeśli gość zrobił to raz, to będzie kontynuował wspieranie tego sposobu :)
Proceed GT full (MY22)
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: filmy na ekranie

Post autor: camelleon »

Piter1993 pisze: 1. Co do roota zgadzam sie, dlatego polecam telefony firmy OnePlus - najlepsze na rynku pod każdym względem + legalne rootowanie :)
2. AA, aż tak prężnie się nie aktualizuje. Myślę, że to nie jest zbyt uciążliwy problem.
3. To samo co w pkt. 2. Aktualizacja softu radia nie zdarza się częściej niż raz na rok (przy serwisie).

Generalnie mnie to rozwiązanie nie interesuje, aczkolwiek myślę, że jeśli gość zrobił to raz, to będzie kontynuował wspieranie tego sposobu :)
no wlasnie.. OnePlus.. :) fajnie ladnie.. nie bedziemy rozmawiac o telefonach bo to temat rzeka stosunek jakosci do kosztów itd.. kazdy ma to co ma.. :)
AA.. w ostatnim czasie.. czyli w 4 miesiace mialem ujuz 3 wersje AA. aktualizacje są czeste.. sama aplikacja je wymusza.. - wymusza tez aktualizacje aplikacji systemowych od googla.. a jak zaktualizujesz googleplus czy inne androidowe cudo nawet bez aktuzalizacji samego AA to i tak sie wszystko sypie bo pliki systemowe ci sie zmeiniają...
Niby mozna odlozyc aktualizacje ale przy wersji 2.7 chyba w ogole mi nie pozwolilo sie odlaplic bo mialem niaktualne pliki androida.. jak zaktualizowalem to mi wymusilo aktualizacje AA.
malo tego nawet maja instalke wersji wczesniejszej 2.8 na ktorej hacki dzialaly, ta wersja ju zbyla nieinstalowalna na nowy system.. teraz mam 3.0 a juz chyba jest 3,1..

ale jak pisalem chwilowo to odpuszczam az do wymyslenia AA bez kabla:)
Mess with the best
Die like the rest
Lech
Posty: 28
Rejestracja: 28 sty 2018, 17:36
model samochodu: Stonic
Lokalizacja: Płock

Re: filmy na ekranie

Post autor: Lech »

U mnie nie działa (YT jak wyżej https://www.youtube.com/watch?v=bASKUOCAFWM&t=196s ) telefon S Note3 z rootem wersja AA 3,5.
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: filmy na ekranie

Post autor: camelleon »

Lech pisze:U mnie nie działa (YT jak wyżej https://www.youtube.com/watch?v=bASKUOCAFWM&t=196s ) telefon S Note3 z rootem wersja AA 3,5.
ale pewno masz nowszy gogle system a tam jest napisane ze nie moze przekroczyc ktorejs tam wersji.. czyli to co chyba juz pisalem ze masz andauto i on wymaga aktualnego systemu i cie zmusza do aktualziacji a hack nie dziala z nowym systemem i .. bys musial co chcile na nowo hakowac szukac nowego pliku albo wylaczyc calkiem androida i aktualizacje. .. tak zle tak niedobrze.. :)
Mess with the best
Die like the rest
Lech
Posty: 28
Rejestracja: 28 sty 2018, 17:36
model samochodu: Stonic
Lokalizacja: Płock

Re: filmy na ekranie

Post autor: Lech »

Witam
Odgrzewam temat. Udało się. Cała zawartość telefonu na ekranie KIA.
Telefon to Note 3. Telefon z root Wersja AA 3,7.
https://forum.vw-passat.pl/topic/59925- ... k-youtube/ z tego miejsca pobrałem AA Unlock i AA Mirror.
Ukazuje się Jak na obrazku. Klikam w AA Mirror i mam całą zawartość telefonu.
Ja zainstalowałem tylko AAmirror i Unlock. najpierw otwierałem Unlock. I teraz mam jak na fotce. Wszystkie apki działają a mam je na telefonie i ekranie mojej KIA Stonic.
Załączniki
F2.jpg
F2.jpg (114.39 KiB) Przejrzano 2905 razy
F1.jpg
F1.jpg (138.51 KiB) Przejrzano 2905 razy
Depesz
Posty: 75
Rejestracja: 20 wrz 2018, 19:54
model samochodu: Stonic

Re: filmy na ekranie

Post autor: Depesz »

Witam,to wystarczy miec tylko AAmirror i Unlock??? Czy trzeba miec tego Roota na telefonie?ja mam xiaomi redmi note 4 4/64.
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: filmy na ekranie

Post autor: camelleon »

Depesz pisze:Witam,to wystarczy miec tylko AAmirror i Unlock??? Czy trzeba miec tego Roota na telefonie?ja mam xiaomi redmi note 4 4/64.
telefon musi byc zROOTowany czyli złamany system co roznie bywa, jesli nie umiesz mozesz sobie zepsuc telefon, jesli masz tel na gwarancji prawdopodobnie gwarancje tracisz itd..

majac urzadzenie starsze, rootojesz i potem mzoesz juz wszsytko :)
Mess with the best
Die like the rest
Lech
Posty: 28
Rejestracja: 28 sty 2018, 17:36
model samochodu: Stonic
Lokalizacja: Płock

Re: filmy na ekranie

Post autor: Lech »

Ja mam jeszcze program SuperSU Free ( dla telefonów z rootem) którym przyznaję odpowiedni dostęp programom AA Unlock i AA Mirror.
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: filmy na ekranie

Post autor: camelleon »

Lech pisze:Ja mam jeszcze program SuperSU Free ( dla telefonów z rootem) którym przyznaję odpowiedni dostęp programom AA Unlock i AA Mirror.
bravo TY. superuser to tez program ktory zainstalujesz tylko mająć roota. tak samo jak unlock mirror i milion innych. a to w jaki sposob ogarniasz uprawnienia zalezy od systemu na telefonie. zakładam że masz 5..6 moze androida, wiec bez superusera ani rusz.. na 7 czy 8 juz to troche inaczej sie ogarnia :)

w kazdym razie wracamy do punktu wyjscie - opcja fajna i dziala - ale nie dla kazdego :)
Mess with the best
Die like the rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”