filmy na ekranie

forum użytkowników Kia Stonic
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: filmy na ekranie

Post autor: camelleon »

wersja sprawdzana na kia i s9.. jak znajde czas to sie pobawie.. ale moze ktos :)

car stream:

https://www.youtube.com/watch?v=1IOhNF4un-s

albo aa mirror plus:

https://www.youtube.com/watch?v=4Re-yMTQ4PU
Mess with the best
Die like the rest
szymciooo84
Posty: 67
Rejestracja: 01 lut 2018, 07:32
model samochodu: Kia Stonic

Re: filmy na ekranie

Post autor: szymciooo84 »

camelleon pisze:wersja sprawdzana na kia i s9.. jak znajde czas to sie pobawie.. ale moze ktos :)

car stream:

https://www.youtube.com/watch?v=1IOhNF4un-s

albo aa mirror plus:

https://www.youtube.com/watch?v=4Re-yMTQ4PU

Testowałem 2 rozwiązania i lipa. Filmiki są po hiszpansku raczej obrazkowe , ale może coś pominąłem. Nie poddaje się szukam dalej, jak coś dam znać.
dziabi3
Posty: 174
Rejestracja: 02 lip 2018, 00:05
model samochodu: Stonic 1.4 MPI

Re: filmy na ekranie

Post autor: dziabi3 »

Piter1993 pisze:Generalnie wszystko co napisał camelleon to najprawdziwsza prawda. Uważam, że android auto to dodatek dla ludzi, którzy dobrze przeanalizowali ofertę. Biorąc wersję L+pakiet stylistyczny, mamy wersję XL (bez bezkluczykowego dostępu, który jedynie dba o to żebyśmy przy każdym stuknięciu przed domem, lub odpalanym aucie, lecieli do okna sprawdzać czy Stonic jeszcze stoi) :)

Wniosek:
Ogarniasz działanie telefonu - nie kupuj wersji XL :)

Kolego ja brałem świadomie wersje L + pakiet bezpieczeństwa + stylistyczny (+ android auto - powiedział mi o tym diler).
Do wersji XL brak mi :
- tylnych radarów
- bocznych czujników martwego pola
- kluczyka bezprzewodowego
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: filmy na ekranie

Post autor: camelleon »

dziabi3 pisze:
Piter1993 pisze:Generalnie wszystko co napisał camelleon to najprawdziwsza prawda. Uważam, że android auto to dodatek dla ludzi, którzy dobrze przeanalizowali ofertę. Biorąc wersję L+pakiet stylistyczny, mamy wersję XL (bez bezkluczykowego dostępu, który jedynie dba o to żebyśmy przy każdym stuknięciu przed domem, lub odpalanym aucie, lecieli do okna sprawdzać czy Stonic jeszcze stoi) :)

Wniosek:
Ogarniasz działanie telefonu - nie kupuj wersji XL :)

Kolego ja brałem świadomie wersje L + pakiet bezpieczeństwa + stylistyczny (+ android auto - powiedział mi o tym diler).
Do wersji XL brak mi :
- tylnych radarów
- bocznych czujników martwego pola
- kluczyka bezprzewodowego


jeszcze brak lusterka, siatki, i radia cyfrowego nie masz, i jeszcze pewno paru malo znaczacych drobiazgów.

i android auto jest w standardzie chyba ze brales navi, bo jesli tak to w tym momencie wersja XL jest bardziej oplacalna.
Mess with the best
Die like the rest
Piter1993
Posty: 76
Rejestracja: 11 mar 2018, 09:21
model samochodu: Proceed GT full

Re: filmy na ekranie

Post autor: Piter1993 »

dziabi3 pisze: Kolego ja brałem świadomie wersje L + pakiet bezpieczeństwa + stylistyczny (+ android auto - powiedział mi o tym diler).
Do wersji XL brak mi :
- tylnych radarów
- bocznych czujników martwego pola
- kluczyka bezprzewodowego
1. Android Auto to standard - żadna opcja.
2. Boczne czujniki martwego pola - nie istnieje coś takiego. Blind spot detection i Rear Cross Traffic Alert realizowane są przy użyciu tylnych (a w zasadzie tylno-bocznych) radarów.
Proceed GT full (MY22)
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: filmy na ekranie

Post autor: camelleon »

Piter1993 pisze: 2. Boczne czujniki martwego pola - nie istnieje coś takiego. Blind spot detection i Rear Cross Traffic Alert realizowane są przy użyciu tylnych (a w zasadzie tylno-bocznych) radarów.
Co rozumiesz przez radary? obie funkcje o ktorych piszesz.. nie maja nic wspolnego z czujnikami tylnimi parkowania, zeby nei było watpliwosci.

Stonic ma w tylnych błotnikach wbudowane dwa radary ponizej swiateł które odpowiadaja za obie te funkcje. instrukcja strona (6-80)

czyli wlasnie wykrywanie aut na autostradzie..:) super już sie tak przyzwyczailem że hoho.. no i jak wycofujesz spomiedzy 2 aut na parkingu na markecie nie ma praktycznie opcji bys w kogos wjechal cyz wyjechal komus raczej. .. mierzy droge do 10m w obie strony piszczy mruga miga i hamuje mi samochod jak chce wyjechac zbyt dynamicznie a cos tam jest.
nawet osttanio mi skubany zahamował bo na ziemi siedział .. uwaga.. GOŁĄB!! :D:D:D
Załączniki
czujnik.png
czujnik.png (40.21 KiB) Przejrzano 2396 razy
Mess with the best
Die like the rest
Piter1993
Posty: 76
Rejestracja: 11 mar 2018, 09:21
model samochodu: Proceed GT full

Re: filmy na ekranie

Post autor: Piter1993 »

Szczerze mówiąc trochę nie rozumiem wypowiedzi. Pytasz mnie co rozumiem przez radary, po czym piszesz, że auto ma 2 radary :)

Co do gołębia, traktowałbym to raczej jako niechciane zachowanie systemu :)
Proceed GT full (MY22)
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: filmy na ekranie

Post autor: camelleon »

Piter1993 pisze:Szczerze mówiąc trochę nie rozumiem wypowiedzi. Pytasz mnie co rozumiem przez radary, po czym piszesz, że auto ma 2 radary :)

Co do gołębia, traktowałbym to raczej jako niechciane zachowanie systemu :)
bo.. dla niektorych radar = czujnik parkowania (znam takich).. a tu akurat radar okreslany jest jako te dwa w zderzaku/blotniku. i wystepuje to wtedy dodatkowo oprócz czujników parkowania, jesli do wersji XL dobierasz pakiet bezpieczenstwa (4000zl)

a z tym golebiem to byl parking podziemny i on poprostu poruszyl sie w obrebie kamery cofania z typu wprost za autem i zostal potraktowany jako pieszy czy inny obiekt zagrazajacy..
Mess with the best
Die like the rest
szymciooo84
Posty: 67
Rejestracja: 01 lut 2018, 07:32
model samochodu: Kia Stonic

Re: filmy na ekranie

Post autor: szymciooo84 »

Panowie wrócmy do sedna tematu...ogarniecie ekranu:)
Piter1993
Posty: 76
Rejestracja: 11 mar 2018, 09:21
model samochodu: Proceed GT full

Re: filmy na ekranie

Post autor: Piter1993 »

Osobiście nie interesuje mnie takie rozwiązanie, ale tutaj jest jakiś sensowny sposób na mirror całego ekranu smartfona:
https://www.youtube.com/watch?v=bASKUOCAFWM&t=196s

Przesłuchałem i gość gada/pokazuje wszystko sensownie.
Proceed GT full (MY22)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”