Akcesoria do Kia Stonic

forum użytkowników Kia Stonic
cekaj
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2018, 14:27
model samochodu: Stonic

Re: Akcesoria do Kia Stonic

Post autor: cekaj »

Super kolor. Zamowilem taki sam kolor tylko wersje L + styl . Ja czekam od 9 lutego
Pozdrawiam Wszystkich posiadaczy KIA-nek
Piter1993
Posty: 76
Rejestracja: 11 mar 2018, 09:21
model samochodu: Proceed GT full

Re: Akcesoria do Kia Stonic

Post autor: Piter1993 »

U mnie wersja L+pakiet stylistyczny z silnikiem turbo (1.0 - 120km). Kolor smoke blue. Data zamówienia 3 stycznia, planowana data dostarczenia 1 kwietnia.
Proceed GT full (MY22)
cekaj
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2018, 14:27
model samochodu: Stonic

Re: Akcesoria do Kia Stonic

Post autor: cekaj »

To podali konkretnie date ? Bo mnie powiedzieli tylko, ze czas oczekiwania do 6 miesiecy ale po 4 juz przewaznie sa realizowane zamowienia. Nie padla zadna konkretna data. Silnik tez 1.4
Pozdrawiam Wszystkich posiadaczy KIA-nek
looking
Posty: 17
Rejestracja: 27 sty 2018, 11:07
model samochodu: Stonic

Re: Akcesoria do Kia Stonic

Post autor: looking »

Ja zamówiłem 13 stycznia i odbiór na 31 marca - 1.4 M + pakiet Fun
cekaj
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2018, 14:27
model samochodu: Stonic

Re: Akcesoria do Kia Stonic

Post autor: cekaj »

Podali Ci date zaraz przy zamowieniu ?
Pozdrawiam Wszystkich posiadaczy KIA-nek
looking
Posty: 17
Rejestracja: 27 sty 2018, 11:07
model samochodu: Stonic

Re: Akcesoria do Kia Stonic

Post autor: looking »

W dniu kiedy zamawiałem sprzedawca sprawdził w systemie kia ile samochodów w danym kolorze i wyposażeniu jest na tzw. stocku. Termin 31 marca to nie dzień odbioru a tzw przewidywany dzień realizacji zamówienia. Opóźnienie może wynosić max do 2 tygodni, później mogę zerwać umowę.
cekaj
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2018, 14:27
model samochodu: Stonic

Re: Akcesoria do Kia Stonic

Post autor: cekaj »

Ja jak zamawiałem to kobitka poszperała coś w kompie i mówi " do produkcji" i podała czas do 6 miesięcy. Zaznaczyła, że to jest taki max termin i mam się spodziewać po 4 miechach.
Pozdrawiam Wszystkich posiadaczy KIA-nek
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Akcesoria do Kia Stonic

Post autor: camelleon »

bo albo kupujesz ze stocka z dostepnych modeli i .. wtedy są one juz w produkcji albo juz na statku albo na magazynie.. i wtedy szybciej (jesli bierzesz wyposazenie jakeis standardowe i kolor) jesli .. bierzesz indywidualnie ze dach ze cos ze wnetrze i musza pomieszac czekasz dluzej. u mnie zamowienie z listopada byly realizowane na luty marzec w przypadku stockowych. zamowienia z grudnia byly juz bardziej na kwiecien.
najpopularniejsze wersje to L plus pakiet plus lakier za niecale 69tysiecy.. i w tych szło wybierac rozne kolory.
ja mojego odbieram za tydzien:)
Mess with the best
Die like the rest
cekaj
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2018, 14:27
model samochodu: Stonic

Re: Akcesoria do Kia Stonic

Post autor: cekaj »

Jeszcze przypomniało mi się coś takiego.... realizacja zamówienia zależy tez od dnia złożenia zamówienia. Przyjmowanie zamówień zamykane jest 10 dnia każdego miesiąca, także złożone np. 09.03 zostanie zrealizowane miesiąc wcześniej od tego złożonego np. 11.03.
Trochę zaśmieciliśmy temat o akcesoriach. Prośba do admina , może by tak utworzyć temat " Pogaduchy o Stonicu" i te wszystkie rozmowy ogólne przenieść do jednego tematu?
Pozdrawiam Wszystkich posiadaczy KIA-nek
szymciooo84
Posty: 67
Rejestracja: 01 lut 2018, 07:32
model samochodu: Kia Stonic

Re: Akcesoria do Kia Stonic

Post autor: szymciooo84 »

ja właśnie czekam na siatkę do bagażnika z aliexpress. Oczywiście przybliżone rozmiary ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”