Czy polecacie Kia Stonic?

forum użytkowników Kia Stonic

Re: Czy polecacie Kia Stonic?

Postautor: andrzej62 » 03 mar 2019, 14:37

Zgadzam się z przedmówcą , bardzo fajne auto ale tylko fajne , dziwne kangury do których trzeba się przyzwyczajać , do tego jeszcze czasem szarpie na zimnym przy ruszaniu , trzymam kciuki za tych oczekujących na spóźnione dostawy , może was to ominie .
andrzej62

Postautor: lobito » 04 mar 2019, 14:27

Trochę nie rozumiem tej "afery" z "kangurami". Mam co prawda silnik 1.0 Tgdi ale przypuszczam że sprzęgło jest takie samo jak w aucie z silnikiem 1.4. Na początku rzeczywiście był odczuwalny pewien dyskomfort ale po 3000 km sprzęgło się uspokoiło i auto jeździ znakomicie. Myślę że trzeba wywierać presję na KIA Motors, niech ogarną ten problem bo w końcu zajmą się tym media branżowe i konkurencja a wtedy miło nie będzie.
lobito

Postautor: Dybuk » 05 mar 2019, 08:08

Mojej żonie auto bardzo się podoba a co najważniejsze autko prowadzi się super. Musimy tylko rozwiązać problem z uszkodzoną konserwacją, jak na razie napisałem maila do KIA POLSKA czekam na odpowiedź, jeśli nic nie wskóram to napiszę do naszych "przyjaciół" z Korei z informacją że Polacy mają w d...e swoich i ich klientów. STONIC będziemy jeździć do śmierci technicznej lub blacharskiej tak jak się to stało z HONDA.
Awatar użytkownika
Dybuk

Postautor: Rafal » 05 mar 2019, 19:30

Co do zerwanej konserwacji na progach to u mnie to samo, tzn już przy odbiorze auta zwróciłem na to uwagę tylko byłem na tyle głupi ze nie wpisałem tego w protokół odbiorczy.... Niestety jest jak dla mnie najwieksza wada w tym aucie. Boje sie ze po roku uzytkowania w tym miejscu bedzie ruda!
Rafal

Postautor: waldi1906 » 05 mar 2019, 19:53

Witam czytam wasze posty i proszę bardzo abyście napisali na co zwrócić uwagę przy odbiorze autka w salonie,jest to nasze pierwsze nowe auto nie wiemy jak się poruszać.Zawsze były kupowane auta używane Z góry dziękujemy i pozdrawiamy.
waldi1906

Postautor: JaWa » 06 mar 2019, 18:12

waldi1906 pisze:Witam czytam wasze posty i proszę bardzo abyście napisali na co zwrócić uwagę przy odbiorze autka w salonie,jest to nasze pierwsze nowe auto nie wiemy jak się poruszać.Zawsze były kupowane auta używane Z góry dziękujemy i pozdrawiamy.

To samo co przy używanym, tylko odpuszczasz jazdę na stację diagnostyczną ;) oglądasz lakier, wyposażenie i jak cokolwiek się nie zgadza to nie odbierasz. Oczywiście to wszystko robisz przed opłacenie faktury.
JaWa

Postautor: dziabi3 » 15 kwie 2019, 17:13

waldi1906 pisze:Witam czytam wasze posty i proszę bardzo abyście napisali na co zwrócić uwagę przy odbiorze autka w salonie,jest to nasze pierwsze nowe auto nie wiemy jak się poruszać.Zawsze były kupowane auta używane Z góry dziękujemy i pozdrawiamy.

Kolego w przypadku nowego auta musisz zajrzeć w każdą szparkę i dziurkę.
Ja nie schyliłem się aby zobaczyć co z progami a miałem taki zamiar a teraz jestem w dupie.
Teraz będę się z nimi użerał.
dziabi3

Poprzednia

Wróć do Kia Stonic