filmy na ekranie

forum użytkowników Kia Stonic
Lech
Posty: 28
Rejestracja: 28 sty 2018, 17:36
model samochodu: Stonic
Lokalizacja: Płock

Re: filmy na ekranie

Post autor: Lech »

Oczywiście masz rację. Android 5 tel.Note3 . Dla mnie istotnym jest możliwość użycia nawigacji Sygic.
Depesz
Posty: 75
Rejestracja: 20 wrz 2018, 19:54
model samochodu: Stonic

Re: filmy na ekranie

Post autor: Depesz »

Czyli muszę tego mojego Xiaomi zrotowac(android 7)następnie zainstalować unlocka i mirrora i będzie działać.?
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: filmy na ekranie

Post autor: camelleon »

Lech pisze:Oczywiście masz rację. Android 5 tel.Note3 . Dla mnie istotnym jest możliwość użycia nawigacji Sygic.
a myslalem ze po to podpinasz zeby gogle mapsy uzyc.. są w sumie bardzo dobre i live o korkach itd.. polecam tez sprawdz mapy HERE od nokii bardzo fajnie dzialają i są offline.
sygica mialem dawnoooo temu heh. to jeszcze dziala?
masz jakis sprawdzony link i jak z aktualizacją map? pokrycie dróg.. ??
Mess with the best
Die like the rest
Lech
Posty: 28
Rejestracja: 28 sty 2018, 17:36
model samochodu: Stonic
Lokalizacja: Płock

Re: filmy na ekranie

Post autor: Lech »

Sygic aktualizuje się automatycznie (kupiłem Europę).
https://maps.sygic.com/?iitt=VuU9RM4lhM ... ,21.036243
szymciooo84
Posty: 67
Rejestracja: 01 lut 2018, 07:32
model samochodu: Kia Stonic

Re: filmy na ekranie

Post autor: szymciooo84 »

Tak obiektywnie czy warto robić tego ROOTA dla tego yt itp? Tyle kombinacji itp
Lech
Posty: 28
Rejestracja: 28 sty 2018, 17:36
model samochodu: Stonic
Lokalizacja: Płock

Re: filmy na ekranie

Post autor: Lech »

Moim zdaniem nie warto kombinować z telefonem na gwarancji. A i jeszcze jedna kwestia. Jak nie zablokujecie uaktualnień Usługi Google Play to Google zablokuje apkę AAmirror jako że nie jest Googla( pkt 3 regulaminu) . Wtedy aby AAmirror działało ponownie musicie wyczyścić dane w programie Usługi Google Play. Program Usługi Google Play aktualizuje się automatycznie i kontroluje czego używacie. Ja kupiłem programik Titanum Backup i przy pomocy tego programu można zablokować aktualizację Usługi Google Play. Oczywiście Titanum wymaga roota. Więc dla sportu można się pobawić.
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: filmy na ekranie

Post autor: camelleon »

szymciooo84 pisze:Tak obiektywnie czy warto robić tego ROOTA dla tego yt itp? Tyle kombinacji itp
jesli chodzi Ci tylko o mapę (bo nie masz navi fabrycznej) to ten raz na kiedys zepniesz kablem i puscisz sobie automape na ekram samym AA nez mirrorów i innych dupereli.

jesli chodzi Ci o stream muzyki.. to pusc po BT samą muzyke - jak jedziesz patrz na drogę nie na ekran

jesli chccesz sie popisac ze umiesz i mozna - to się baw :)

jesli masz fabryczną navi - to w ogole sobie nie rob kłopotu - zrob tylko hotspota dla samochodu i masz zawsze aktualne korki pogode itd.. i navi fabryczna się sprawdza.

pozdrawiam. jak cos pytaj. :)
Mess with the best
Die like the rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”