Kia Cerato 2004, stuki w zawieszeniu (prawdopodobnie tył)

forum użytkowników Kia Cerato
szymek199221
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2016, 19:50
model samochodu: Kia Cerato 2.0 CRDI 112 KM 2004r.

Kia Cerato 2004, stuki w zawieszeniu (prawdopodobnie tył)

Post autor: szymek199221 »

Witam,

Jak w temacie od dłuższego czasu słyszę stuki w zawieszeniu tylnym. Na początku po prawej a teraz niestety już po lewej stronie. Wymieniliśmy wahacze, drążek kierowniczy, tuleje i coś tam jeszcze a nadal się to tłucze. Mechanicy rozkładają ręce. Co jest ciekawe, jak auto dłużej stoi to "to coś" się nie tłucze. Dopiero jak się chwilę pojeździ i po naszych typowych drogach to się odzywa i tłucze się niemiłosiernie. Może ktoś się z tym borykał bo wczoraj przejechała obok mnie taka sama kia jak moja i tak samo się tłukła.

Pozdrawiam,

Szymon.
tomekv
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2018, 17:19
model samochodu: cerato

Re: Kia Cerato 2004, stuki w zawieszeniu (prawdopodobnie tył

Post autor: tomekv »

mam podobny problem.Tłucze sie mi coś niemiłosiernie,wymieniłem pół zawieszenia ,zregenerowałem maglownice i dalej bez zmian. Mechanik rozkłada ręce i chce mi rozebrać pól auta i się doktoryzować.Ratujcie, może ktoś miał podobny problem i jakoś sobie z tym fantem poradził?
zylczas
Posty: 29
Rejestracja: 03 sty 2016, 18:36
model samochodu: Cerato

Re: Kia Cerato 2004, stuki w zawieszeniu (prawdopodobnie tył

Post autor: zylczas »

Panowie to klocki a mianowicie ich niezbyt udane zamienniki miałem ten sam problem tam jest taka mała blaszka i sprężynka która na równej drodze nie daje oznak a na dziurach tłucze zawsze z tyłu (nie wiem jak to sie fachowo nazywa).
Kia Optima 2.4 PB/LPG USA 2014r. / Kia Cerato 1.6 PB/LPG PL 2004r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Cerato”