Kia Carens

forum użytkowników Kia Carens
ArekM
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2011, 15:35

Kia Carens

Post autor: ArekM »

Co sądzicie na temat tego minivana, chodzi mi tutaj konkretnie o modele 3 generacji (od 2006)? Szukam porządnego rodzinnego autka. Czy opłaca się w nie zainwestować?
jaca
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2011, 14:26

Re: Kia Carens

Post autor: jaca »

Spoko autko, właśnie dla rodzinny KIA CARENS jest autem wygodnymi komfortowym. Porządna wentylacja w upalne dni i dużo nie mało miejsca na zakupy te czynniki zdecydowały o kupnie auta z tego segmentu. Posiadam cztero osobową rodzinne i przy ich transporcie samochód zachowuj się świetnie.
Al.
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2011, 13:42

Re: Kia Carens

Post autor: Al. »

Zgadzam się z przedmówcą, jeśli chodzi o model rodzinny to chyba najlepsza oferta Kia. Samochód jest wygodny i komfortowy nie tylko dla kierowcy ale i wszystkich pasażerów, niewielkie spalanie i co bardzo ważne dużo miejsca, słyszałem że również bezpieczne jednakże tego nie sprawdzałem ;) jak poważnie myślisz o kupnie samochodu rodzinnego to mówię że warto.
heniu
Posty: 9
Rejestracja: 23 wrz 2011, 14:45

Re: Kia Carens

Post autor: heniu »

Auto spore i potężne, dzięki czego jest naprawdę bezpieczne. Doskonale nadaje się właśnie do przewożenia rodzinny na wakacje, działkę, zakupy czy jakiekolwiek inne miejsce. Niestety duża masa wymaga dużego spalania spalanie, jednak nie można liczyć na cuda. Wnętrze przestronne i wygodne, sadzę ze cała rodzinka byłaby zadowolona z takiego wyboru.
flash
Posty: 7
Rejestracja: 26 wrz 2011, 13:27

Re: Kia Carens

Post autor: flash »

Witam, posiadam Kia Carens III 2.0 CRDi 140KM, nowe kupione w salonie w zeszłym roku. Moja opinia na jego temat jest jak najbardziej pozytywna. Samochód prowadzi się bardzo przyjemnie, gładko. Ma dobre przyspieszenie, jest ciche nawet przy większych prędkościach. Zaletą jest na pewno 6 biegów, zwłaszcza na dłuższych trasach. Jak do tej pory nie miałem z nim żadnego problemu, także polecam!
Kia Carens III 2.0 CRDi 140KM, 2010
adson3492
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2014, 09:01

Re: Kia Carens

Post autor: adson3492 »

Tak naprawdę to pojawiła się w salonach w czasie weekendu majowego.
Zakupiłem w/w model ... trudno coś więcej powiedzieć - mój pierwszy Koreańczyk.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Carens”